همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar led flood light ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
چراغ خیابان پانل خورشیدی Led Chip Ip66 Stand Alone Split 6500k
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| نوع: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
چراغ کارایی قابل حمل بی سیم و قابل انعطاف قابل حمل بی سیم با نورپردازی قابل شارژ با USB ، با یک چرخش چرخشی
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
دادسرای بدمینتون 170 لیتر / W چراغ LED High Bay Light
| ولتاژ ورودی (V): | 220-240V |
|---|---|
| لامپ شار لامپ (lm): | 100-110lm / w |
| CRI (Ra>): | 80 |
چراغ خورشیدی SMD3030 34000lm 200watt خورشیدی با باتری لیتیوم
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
چراغ خیابان خورشیدی ضد آب Ip67 LED ضد آب در فضای باز High Lumen
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
۲۰۲۴ انرژی جدید صرفه جویی در فضای باز پانل خورشیدی چراغ های خیابانی همه در یک چراغ های خورشیدی LED چراغ های خورشیدی در فضای باز
| زمان کار: | 10-15 ساعت در روز، 5-7 روز بارانی |
|---|---|
| لامپ: | 170 lm/W |
| زمان عمر LED: | 50000 ساعت |
چراغ سیلاب خورشیدی ضدآب IP65 با کنترل از راه دور 25 وات 40 وات 60 وات 100 وات 200 وات
| نوع انرژی: | نیروی خورشیدی |
|---|---|
| مصالح مسکن: | ABS |
| رنگ پوسته: | مشکی |
چراغ خورشیدی خورشیدی با قدرت بالا 6 ولت ورودی 60 وات
| تایپ کنید: | صرفه جویی در مصرف انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
|---|---|
| نام محصول: | چراغ خیابان خورشیدی |
| منبع تغذیه: | خورشیدی |
IP67 چراغ خیابان خورشیدی یکپارچه آلومینیوم ضد آب 200 وات
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
Ip65 انرژی خورشیدی فضای باز یکپارچه چراغ خیابان خورشیدی 200 وات
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |

