همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar led flood light ] همخوانی داشتن 348 محصولات.
چراغ های سیلاب خورشیدی 600 واتی با سنسور قابل حمل RGB سفید گرم
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | DC 6V |
| زاویه پرتو (°): | 120 |
170lm / W چراغ سیل در فضای باز خورشیدی لامپ بالا چراغ چشمک زن چراغ سیل چراغ چشمک زن 150 وات
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | بریج تاون |
چراغ های سیل خورشیدی فوق العاده روشن 200 وات IP65
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | بریج تاون |
چراغ های سیلاب در فضای باز خورشیدی 30w 172 * 201 * 41mm برای منظره
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | بریج تاون |
100 وات 150 وات 50000 ساعت چراغ سیل با صفحه خورشیدی
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | بریج تاون |
چراغ های سیل خورشیدی در فضای باز 200 وات 170 لیتر / وات خورشیدی
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | بریج تاون |
170lm/w خورشیدی چراغ های سیلاب در فضای باز انبار باغ RGB 50w 60w
| نوع آیتم: | چراغ های سیلاب خورشیدی در فضای باز |
|---|---|
| نام محصول: | لامپ های LED خورشیدی IP65 در فضای باز 25 وات 40 وات 60 وات 100 وات |
| قدرت: | 50w/100w/150w |
KCD Outdoor Solar Powered Flood Lights IP65 170lm/w
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | بریج تاون |
چراغ های سیلاب خورشیدی فوق العاده نازک Ra80 با سنسور حرکت سفید گرم
| نام محصول: | سوپر باریک خورشیدی LED سیل نور |
|---|---|
| قدرت: | 50W/100W/200W/300W |
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم دایکاست با کیفیت بالا |
چراغ های سیلاب خورشیدی باغچه LED با کنترل از راه دور با نور بالا 6500K
| نام محصول: | لامپ های LED خورشیدی IP65 در فضای باز 25 وات 40 وات 60 وات 100 وات |
|---|---|
| دمای کاری (℃): | -20 - 50 |
| بازده نوری لامپ (LM/W): | 170lm/w |

