همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar power street lights with battery ] همخوانی داشتن 255 محصولات.
50000h کار مادام العمر پرتو باریک چراغ خورشیدی 100w
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | بریج تاون |
High Lumens High Power Outdoor Waterproof 100W 200W 300W نور سیل خورشیدی
| نوع: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
چراغ های کاری LED مربعی قابل حمل 1000 لومن 12 ولت 10 وات 27 وات 45 وات مغناطیسی چند منظوره
| زمان شارژ: | 4 تا 5 ساعت |
|---|---|
| زمان کاری: | ساعت 12 |
| طول عمر: | 50000 ساعت |
TR-VS لامپ خیابانی یکپارچه خورشیدی دارای زاویه نور قابل تنظیم، روشنایی لومن بالا، مقاومت در برابر آب ip65 است و به راحتی آسیب نمی بیند، می تواند با یک کنترل از راه دور مجهز شود
| پانل خورشیدی: | پانل خورشیدی 18V85W (سیلیکون کریستالی مونو) |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 80Ah |
| لومن: | 260 LM/W |
غروب خورشیدی قابل شارژ 200 وات Ip65 تا نور طوفان ضد آب فوق العاده روشن برای باغ
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| زاویه پرتو (°): | 120 |
چراغ LED خورشیدی 200 واتی چند منظوره IP65 با کنترل از راه دور
| نام محصول: | چراغ باغ خورشیدی LED |
|---|---|
| کاربرد: | منظره، پارک میدان باغ، در فضای باز |
| تایپ کنید: | چراغ سیلاب خورشیدی دکوراسیون چند منظوره |
KCD آلومینیوم مسکن 20000 لومن 250w چراغ سیل خورشیدی برای فضای باز
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | بریج تاون |
13500lm 150W LED Outdoor Flood Lights ضد آب IP65 لومن بالا برای خانه
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
| رنگ: | نقره اي |
AC100-240V در فضای باز 150 وات چراغ سیل IP65 2700-6500K
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
| رنگ: | نقره اي |
چراغ های سیلاب در فضای باز LED معماری 50 وات مقاوم در برابر آب
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| زاویه پرتو (°): | 120 |

