همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar power street lights with battery ] همخوانی داشتن 255 محصولات.
High Lumens Outdoor Waterproof 100W 150W 200W همه در یک نور خورشیدی
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
| Cri (ra>): | 80 |
چراغ جاده بیرونی قطب بیرونی آلومینیوم 200W 300W IP66 SMD
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 12V |
چراغ خیابانی ال ای دی 80 وات 90 وات 150 وات 240 وات 250 وات 500 وات 800 وات 900 وات
| نام محصول: | چراغ های خیابانی 100 وات |
|---|---|
| مورد: | چراغ خیابان LED |
| تایپ کنید: | چراغ خیابانی LED با واترپوف IP65 High Lumens |
KCD کنترل از راه دور صرفه جویی در انرژی 400w 500w IP65 ضد آب در فضای باز همه در یک نور خورشیدی چراغ خیابانی LED
| زاویه پرتو: | 90 درجه |
|---|---|
| تضمین: | سه سال |
| دمای کار: | -20°C تا +50°C |
۲۰۲۴ انرژی جدید صرفه جویی در فضای باز پانل خورشیدی چراغ های خیابانی همه در یک چراغ های خورشیدی LED چراغ های خورشیدی در فضای باز
| زمان کار: | 10-15 ساعت در روز، 5-7 روز بارانی |
|---|---|
| لامپ: | 170 lm/W |
| زمان عمر LED: | 50000 ساعت |
High Lumens Outdoor Waterproof 100W 200W 300W Solar Flood Light 6500k CCT
| تایپ کنید: | لامپ LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه LED: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه سکوریت |
High Lumen Lighting Ip66 300w Ring Solar Floodlight
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | رهبری |
لامپ خورشیدی LED باغ ورزشگاه DC چراغ خیابانی خورشیدی LED با روشنایی فوق العاده CRI80 100W
| رنگ بدنه: | خاکستری |
|---|---|
| CRI: | 80 |
| درجه IP ضد آب: | IP65 |
چراغ های سیل خورشیدی 100 واتی LED پرقدرت با سنسور حرکت در فضای باز غروب تا طلوع
| برق LED: | 100w/200w/300w |
|---|---|
| شار نورانی LED: | 170lm/w |
| CCT: | 3000K-6000K |
زمین ورزشی تنیس نورپردازی چراغ سیل Ip66 برای پارک
| کری (ra>): | 80 |
|---|---|
| طول عمر کاری (ساعت): | 50000 |
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم |

