همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar power street lights with battery ] همخوانی داشتن 255 محصولات.
تراشه های مارک آلومینیوم بدنه 150W IP66 High Lumen Led Street چراغ خیابانی قابل چرخش
| کاربرد: | جاده ، بزرگراه ، فضای باز ، حیاط ، باغ |
|---|---|
| رتبه IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
چراغ های خیابانی OEM ODM 220V 150Watt در فضای باز چراغ های خیابانی ضد آب IP65 تراشه های مارک قابل چرخش
| کاربرد: | جاده ، بزرگراه ، فضای باز ، حیاط ، باغ |
|---|---|
| رتبه IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
IP65 قدرت بالا در خارج از خانه همه در یک LED نور خیابان خورشیدی آلومینیوم قطب ماندگار IK10 حفاظت با پانل خورشیدی
| قدرت: | 30W/60W/90W/120W |
|---|---|
| راندمان نورانی: | 170lm/w |
| منبع نور: | تراشه های SMD |
چراغ خیابان خورشیدی جاده عمومی بزرگراه 30 وات 90 وات 200 وات آلیاژ آلومینیوم IP65 6000k
| طول عمر: | > 50000 ساعت |
|---|---|
| ضمانت روشنایی LED سیل: | 3 سال |
| حالت کار: | سنسور PIR و کنترل نور |
چراغ خیابانی LED خورشیدی ضد آب 100 واتی 140 واتی در فضای باز دای ریخته گری با لومن بالا Smd Cob Dc 5 کیلوگرم
| شار نوری لامپ (LM): | 10000 |
|---|---|
| CRI (Ra>): | 80 |
| دمای کاری (℃): | -20-50 |
چراغ های سیل در فضای باز خورشیدی DC5V 100W
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
یکپارچه همه در یک لامپ خورشیدی چراغ خیابان 80W High Lumen با کنترل کننده شارژ
| منبع تغذیه: | خورشیدی |
|---|---|
| اثر نوری (LM/W): | 100 |
| نام محصول: | چراغ خیابان LED در فضای باز |
100 وات خورشیدی چراغ های سیلاب در فضای باز باغ سنسور مجتمع خودکار غروب تا طلوع صبح
| نوع نور: | LED خورشیدی |
|---|---|
| قدرت امتیازی: | 100 وات 120 وات 200 وات |
| نام محصول: | لنز PC SMD LED خورشیدی سیل نور |
60 وات 100 وات 200 وات LED خورشیدی در فضای باز نور سیلاب امنیتی با قدرت تجاری منظره سفید گرم
| نام محصول: | نور سیل خورشیدی |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (v): | 6 ولت |

