همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar power street lights with battery ] همخوانی داشتن 255 محصولات.
چراغ خیابانی خورشیدی LED پرقدرت 120 واتی با باتری 20 آمپر ساعتی 6500K Smd 2835 Streetlight LiFePO4
| ویژگی: | سازگار با محیط زیست |
|---|---|
| وات: | 30W/60W/90W/120W |
| جنس بدنه: | ABS با کیفیت بالا |
CE Rust Proof 170lm / W 30w چراغ خیابان خورشیدی
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
چراغ خورشیدی OEM ODM آلومینیوم ضد آب 60 وات
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
ضد آب ضد آب Ip65 200 Watt Led Flood Light Solar
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | رهبری |
document.title='
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
غروب منظره تا سحر 17000lm چراغ خیابان خورشیدی 100w
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
3 سال گارانتی 50W 17000lm چراغ خورشیدی چراغ خیابان
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
قدرت بالای IP65 ضد آب خورشیدی چراغ خیابانی 60 وات RoHS تایید شده است
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
| شار نورانی لامپ (lm): | 10200 |
چراغ خیابانی فوق روشن 170lm/W کنترل از راه دور چراغ خیابانی خورشیدی دیواری در فضای باز
| سبک: | نوین |
|---|---|
| دستگاه نور: | نورافکن |
| استفاده: | استفاده در فضای باز/داخلی |
100W 200W 300W LED نور خورشیدی خیابان همه در یک یکپارچه 170lm / W بهره وری PC لنز
| نوع محصول: | چراغ خیابانی خورشیدی LED همه در یک با قدرت بالا |
|---|---|
| قدرت: | 100 وات |
| راندمان نورانی: | 170lm/w |

