همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar power street lights with battery ] همخوانی داشتن 262 محصولات.
ضد زنگ 50W 60W 100W 180W چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
100W 22000lm IP65 LED ضد آب چراغ خیابان چراغ خورشیدی لامپهای فوق العاده قدرت فوق العاده
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 220 ولت |
100 لیتر / وات ضد آب چراغ خیابان خیابان غروب تا قطب طلوع Ip65 قدرت بالا 150 وات 20000 لومن
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
صرفه جویی در انرژی 200 وات Ip65 چراغ های خیابان چراغ خورشیدی با چراغ های خورشیدی خورشیدی در فضای باز 10000 لومن با پایه
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
ضد انفجار IP65 چراغ خورشیدی ضد آب در فضای باز ضد آب 30W 50W 100W 150W 200W
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 85-265V |
صرفه جویی در انرژی چراغ خیابان چراغ مسکن آلومینیوم
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
ضد سرقت ضد آب همه در یک چراغ خیابان خورشیدی 30 وات غروب تا طلوع 400w / u / ed28 / ps m155 / e
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
4500lm 20w 50w 120w چراغ های خیابانی LED در فضای باز با قابلیت کم نور صرفه جویی در انرژی
| نام محصول: | چراغ خیابان LED |
|---|---|
| کاربرد: | جاده، فضای باز |
| ولتاژ ورودی (v): | AC 85-265V |
آلیاژ آلومینیوم هوشمند 100w LED چراغ خیابانی خورشیدی در فضای باز لومن بالا با باتری
| نام محصول: | سنسور حرکت IP65 50w 100w همه در یک چراغ خیابانی LED خورشیدی |
|---|---|
| قدرت: | 50W/100W |
| صفحه خورشیدی: | سیلیکون تک کریستالی 6 ولت |
30000h چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا و چند کریستالی
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |

