همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar power street lights with battery ] همخوانی داشتن 255 محصولات.
3000k LED نور خورشیدی پرقدرت خیابانی با قطب فتوولتائیک نصب شده 30 وات 60 وات 100 وات
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
| نام محصول: | همه در یک چراغ خیابانی LED خورشیدی |
روشنایی طولانی 7500lm یکپارچه چراغ خیابان 50 وات خورشیدی
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
سیستم انرژی خورشیدی چراغ خیابانی 200 وات لومن بالا با باتری لیتیومی
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32، طرح خودکار CAD، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
چراغ های خیابانی LED خورشیدی SMD2835 بدنه باریک ضد آب 170lm/W 50000 ساعت
| منبع قدرت: | نیروی خورشیدی |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | ریخته گری آلومینیوم |
| بهره وری: | 170lm/w |
IP65 کنترل از راه دور ضد نور چراغ خیابانی در فضای باز با باتری لیتیوم
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح خودکار CAD ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
عمده فروشی خانه آلومینیومی همه در یک چراغ خیابان خورشیدی در فضای باز چراغ باغ
| Light source: | LED |
|---|---|
| Working lifetime(hour): | 30000 |
| Application: | Outdoor,garden,road,etc |
چراغ خیابانی در فضای باز با انرژی خورشیدی جدا شده از جنس آلومینیوم
| نام محصول: | چراغ خیابان خورشیدی 100 وات |
|---|---|
| CCT (دمای رنگ): | 3000K-6500K |
| مواد مسکن: | آلیاژ آلومینیوم |
بزرگراه عمومی جاده عمومی چراغ خیابانی خورشیدی پرقدرت اسپلیت همه به دو 30w 90w 6000k
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | DC 6V |
| رتبه بندی IP: | IP65 |
6000k 100w 200w 300w 500w All In One Solar Street Light High Lumen IP66 ضد آب
| نام محصول: | سنسور حرکت IP65 30w 60w 90w همه در یک چراغ خیابانی LED خورشیدی |
|---|---|
| صفحه خورشیدی: | سیلیکون تک کریستالی 6 ولت |
| برنامه های کاربردی: | باغ، خیابان، حیاط، روشنایی جاده و غیره |
60W 90W 250W 15000lm چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |

