همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar power street lights with battery ] همخوانی داشتن 255 محصولات.
LiFePO4 باتری SMD 200W 150W چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
چراغ خیابانی خورشیدی با قدرت بالا IP65 در فضای باز ABS 50w 100w 150w 250w
| نوع نور: | LED خورشیدی |
|---|---|
| قدرت امتیازی: | 200W/300W/400W/500W |
| نام محصول: | چراغ خیابانی خورشیدی پرقدرت ABS |
کنترل از راه دور روشنایی خیابانی LED داخلی 300 ولت 400 ولت نور خیابانی خورشیدی همه در یک با باتری بزرگ
| نام محصول: | همه در یک چراغ خیابان خورشیدی |
|---|---|
| دمای رنگ: | 6500K سفید سرد |
| مواد بدن لامپ: | آلیاژ آلومینیوم |
همه در یک چراغ خیابانی خورشیدی LED
| Light source: | LED |
|---|---|
| Item type: | Solar Street Lights |
| Working lifetime(hour): | 50000 |
RoHS ضد انفجار چراغ خیابان خورشیدی با قدرت 170lm / W
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
خورشیدی 670 * 260 * 110 میلی متر 150 وات چراغ خیابان LED ضد آب
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
چراغ خیابان خورشیدی RoHS Outdoor SMD 100Watt 12v Dc
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
چراغ های خیابانی LED خورشیدی قابل حمل 100 وات High Lumens
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
چراغ خیابان خورشیدی LED همه کاره در فضای باز 100 وات ضد آب با قدرت بالا IP65
| کاربرد: | جاده ، بزرگراه ، فضای باز ، حیاط ، باغ |
|---|---|
| رتبه IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
کنترل از راه دور چراغ خیابانی خورشیدی در فضای باز با باتری IP65 50w 1100w 50w 200w
| خدمات راه حل های روشنایی: | rvice: طراحی روشنایی و مدار ، طرح خودکار CAD |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |

