همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar power street lights with battery ] همخوانی داشتن 255 محصولات.
20 وات 30 وات 60 وات نور خورشیدی پرقدرت چراغ خیابان LED چراغ راه راه کنترل نور روز
| نام محصول: | چراغ خیابانی LED خورشیدی یکپارچه چراغ LED خورشیدی |
|---|---|
| قدرت: | 100w/200w/300w/400w |
| کلمه کلیدی: | چراغ خیابانی LED خورشیدی با لومن بالا در فضای باز |
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا SMD 3030 100w 12V 10kg
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
30W 50W 100W 150W 200W 10000lm چراغ خیابان خورشیدی هوشمند
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
خورشیدی 30W 50W 100W 150W LED ضد آب چراغ خیابان
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا Lumileds 20W 30W 50W 60W 120W 300W خورشیدی LED ضد آب خورشیدی چراغ خیابان خورشیدی
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
چراغ خورشیدی OEM ODM DC Photocell 150 وات
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
خورشیدی 45 وات 6500 لیتر LED چراغ خیابان ضد آب هوشمند
| کاربرد: | جاده |
|---|---|
| منبع تغذیه: | باتری |
| نام محصول: | چراغ خیابان LED در فضای باز |
چراغ های خیابانی LED خورشیدی IP65 130lm / w 100W
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
EMC 100 وات همه در یک چراغ خیابان خورشیدی برای مدرسه اداری
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
باتری خورشیدی یکپارچه LED Light Street Ip65 آلومینیوم آلومینیوم 50w 100w 150w 200w
| طول عمر (ساعت):: | 50000 |
|---|---|
| زمان کار (ساعت):: | 50000 |
| CRI (Ra>):: | 80 |

