همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar power street lights with battery ] همخوانی داشتن 262 محصولات.
چراغ های خیابانی LED خورشیدی 6M 80M Pole Integrated IP67 80W 90W
| نام محصول: | در فضای باز چراغ خیابان |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
نصب پروژه چراغ خیابانی خورشیدی اتوماتیک 200 واتی با باتری لیتیومی بیرون
| نام محصول: | چراغ خیابان LED در فضای باز |
|---|---|
| قدرت: | 30W/50W/100W/150W/200W |
| طول عمر کاری (ساعت): | 50000 |
سنسور حرکت همه در یک چراغ خیابانی خورشیدی یکپارچه 2700-6500K SMD Beads 170lm/W
| نام محصول: | یکپارچه چراغ خیابانی LED خورشیدی All In One |
|---|---|
| CCT: | 3000K/4000K/6500K |
| نرخ IP: | IP65 ضد آب در فضای باز |
6500K نور خورشیدی در فضای باز نورهای سیلاب از غروب تا صبح سنسورهای حرکت امنیتی 500w 1000w
| نام محصول: | چراغ های خورشیدی در فضای بیرون |
|---|---|
| نوع نور: | LED خورشیدی |
| دمای رنگ: | 6500K سفید سرد |
CRI80 6500K 50 W خورشیدی در فضای باز چراغ های سیلاب خاکستری ABS LiFePO4 با راندمان بالا
| وات: | 50 وات |
|---|---|
| فرم نور: | لامپ های خورشیدی در فضای باز |
| روش کنترل: | کنترل نور و کنترل از راه دور |
چراغ خیابانی خورشیدی KCD 100W با کنترل از راه دور و LED 6500K با لومن بالا برای روشنایی جاده و بزرگراه
| رتبه بندی IP: | IP65 |
|---|---|
| شاخص رندر رنگ: | 80 |
| دمای رنگ: | 2700-6500 هزار |
TR-CS روشنایی نور بالا همه در یک نور خورشیدی LED خیابان با شارژر نوع C و مقاومت در برابر آب IP65
| پانل خورشیدی: | پانل خورشیدی 6V20W (سیلیکون کریستالی مونو) |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 20AH |
| لومن: | 110 lm/W |
100 W 150 W 200 W LED خورشیدی در فضای باز چراغ های سیل نور پروژکتور زمینی نور ساز
| نام محصول: | نور خورشیدی در فضای باز با سنسور حرکت |
|---|---|
| قدرت: | 50W/100W/200W/300W |
| کلمه کلیدی: | چراغ های سیلاب ضد آب خورشیدی DC در فضای باز |
چراغ خیابانی خورشیدی لیتیومی Bridgelux همه در یک فضای باز 500 واتی 1000 واتی چراغ خیابانی LED خورشیدی
| نوع آیتم: | چراغ های خیابانی LED با انرژی خورشیدی |
|---|---|
| طول عمر کاری (ساعت): | 50000 |
| جنس بدنه لامپ: | ABS |
ضد آب و ضد انفجار در فضای باز 60 ولت 100 ولت 150 ولت 200 ولت با کیفیت بالا آلومینیوم Lifepo4 باتری 6500k نور خورشیدی خیابان
| دمای رنگ: | 6500 هزار |
|---|---|
| طول عمر: | 50000 ساعت |
| رتبه Ip: | IP65 |

