همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar power street lights with battery ] همخوانی داشتن 255 محصولات.
روشنایی خیابانی هوشمند یکپارچه خورشیدی 100W حسگر رادار بدنی ABS 30° زاویه پرتو
| ولتاژ ورودی: | DC 6V |
|---|---|
| راندمان نورانی: | 170lm/w |
| مواد: | محفظه ABS + لنز کامپیوتر |
آلومینیوم مسکن IP65 ضد آب 100 وات خورشیدی چراغ سیل
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
IP67 Super Street Brightness Solar Light Street 100W Outdoor قابل شارژ LED چراغ خیابانی
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 12 ولت |
100W روشنایی بالا در فضای باز LED چراغ خیابان 17000lm
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح خودکار CAD ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
چراغ خیابانی خورشیدی پرقدرت تجاری Ip65 100 وات با باتری لیتیومی کنترل شدت خودکار
| نوع آیتم: | چراغ جاده LED خورشیدی |
|---|---|
| قدرت: | 100w/150/200w |
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم |
چراغ های خیابانی ال ای دی خورشیدی القایی 60 واتی 6000 لومن با پنل
| نام محصول: | چراغ خیابانی خورشیدی یکپارچه با قدرت بالا |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم |
| قدرت: | 100 وات |
لنز ماژول 6500K 200W 130lm / W چراغ خیابان LED ضد آب
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
فوق العاده نازک 130 لیتر بر ثانیه Smd چراغ خیابانی 50 وات
| کاربرد: | جاده ، بزرگراه ، فضای باز ، حیاط ، باغ |
|---|---|
| رتبه IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
Ip66 Ip66 Water Street Waterproof Water Light 200w 150w 100w 50w LED چراغ خیابان 30W طراحی ساده چراغ های زیبا
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
Garden Led Solar Powered Outdoor Flood Lights 100 Watt IP65 With Solar
| نام محصول: | نور سیل خورشیدی |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | DC 6V |
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |

