همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar power street lights with battery ] همخوانی داشتن 255 محصولات.
صرفه جویی در انرژی هوشمند 150W روشنایی خارج نور خورشیدی LED با امنیت داخلی
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح خودکار CAD ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
Kcd Super Brightness Ip67 چراغ خیابانی خورشیدی 100w 150w 200w 300w 500w با قطب
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 12V |
Super Brightness Slim Street Light 100W IP65 ضد آب
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 12 ولت |
درب 170lm / W LED نور خورشیدی خیابان ip65 روشنایی آسان نصب روشنایی بالا انرژی خورشیدی نور خیابان
| مصالح ساختمانی: | ریخته گری آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | خاکستری |
| قدرت: | 100 وات |
چراغ خیابانی خورشیدی اتوماتیک Garden Roadway یکپارچه با سنسور حرکت 300 وات 400 وات
| مدل: | تلاش كردن |
|---|---|
| دمای رنگ: | 2700-6500 هزار |
| شار نورانی: | 170lm/w |
90 واتی چراغ خیابانی خورشیدی تک بلوری LiFePO4 باتری 3.2 ولتی 15 آمپر ساعتی نرخ تبدیل بالا
| رنگ: | مشکی |
|---|---|
| وات: | 30W/60W/90W/120W |
| راندمان نورانی: | 170lm/w |
IP65 نور خورشیدی در فضای باز LED آلومینیوم 20W 30w 50w 100w 150w 200w
| نوع: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
مسکن آلومینیومی لیتیوم باتری خورشیدی چراغ خیابانی کنترل از راه دور لومن بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (v): | AC85-265V |
Bridgelux تراشه 6500k 30w خورشیدی در فضای باز چراغ های سیل با روشن خاموش IP65 چراغ های ضد آب در فضای باز باغ
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
چراغ خیابانی Ip65 درب ضد آب نور خورشیدی 400w یکپارچه همه در یک LED نور خورشیدی خیابان باتری قابل نمایش
| زاویه پرتو: | 90 درجه |
|---|---|
| تضمین: | سه سال |
| دمای کار: | -20°C تا +50°C |

