همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ solar power street lights with battery ] همخوانی داشتن 255 محصولات.
Ra70 2700k چراغ های خیابانی LED خورشیدی مقاومت در برابر گرما و یخ برای همه شرایط آب و هوایی
| درخواست: | چشم انداز |
|---|---|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
| CCT: | 2700-6500 هزار |
چراغ های خیابانی LED با انرژی خورشیدی 70 واتی یکپارچه در فضای باز با باتری لیتیومی 6500K
| شماره مدل: | TR01 |
|---|---|
| دیمر را پشتیبانی کنید: | نه |
| زمان شارژ: | 7 ساعت (آفتاب شدید) |
1000w 5000w همه در یک لامپ خورشیدی 500w 90w 300w 100w چراغ خیابانی
| منبع نور: | LED |
|---|---|
| نوع ماده: | چراغ های خیابانی خورشیدی |
| طول عمر کار ((ساعت): | 50000 |
همه در یک نور خیابان خورشیدی کیفیت بالا مواد ضد آب ABS مقرون به صرفه نور خیابان خورشیدی
| منبع نور: | LED |
|---|---|
| طول عمر کار ((ساعت): | 50000 |
| درخواست: | فضای باز، باغ، جاده و غیره |
سنسور حرکت نور خیابانی خورشیدی پرقدرت آلومینیومی DC 100 W 200 W 300 W IP66 چراغ خیابان در فضای باز
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | DC 6V |
| کری (را>): | 80 |
چراغهای خیابانی LED با انرژی خورشیدی همه در وان IP65 سنسور رادار ABS انرژی سبز 200 وات 300 وات 400 وات
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | DC 6V |
| نوع آیتم: | چراغ های خیابان خورشیدی |
کنترل کننده شارژ چراغ خیابان خورشیدی باتری آلومینیوم لیتیوم 2700k
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (v): | AC85-265V |
7500lm 50 Watt خورشیدی خورشیدی خیابان 90 درجه پرتو Anglec ضد آب IP65 قدرت فوق العاده نور خورشیدی فوق العاده برای جاده
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
100 وات 200 وات 300 وات چراغ های خیابانی LED با انرژی خورشیدی باتری SMD2835 LiFePO4
| نام محصول: | چراغ های خیابانی LED با انرژی خورشیدی |
|---|---|
| وات: | 100w/200w/300w |
| منبع نور: | رهبری |
ضد انفجار 3.2V LiFePO4 باتری خورشیدی چراغ های خیابانی LED 30 W 60 W 90W 120 W
| زمان تخلیه: | ساعت 10-12 |
|---|---|
| IK Rate: | IK10 |
| نرخ ضد آب: | IP 65 ضد آب |

