همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w explosion proof led light ] همخوانی داشتن 52 محصولات.
چراغ خیابانی هوشمند دایکاست آلومینیومی 50 واتی ضد انفجار چراغ خیابانی LED در فضای باز
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح خودکار CAD، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 85-265 ولت |
سنسور حرکت ماژول ضد نور 30W LED ضد نور انفجار
| کاربرد: | چشم انداز |
|---|---|
| رتبه بندی IP: | IP65 |
| نام محصول: | نورافکن LED |
غروب خورشیدی قابل شارژ تا غروب سیل انفجار نور اثبات 100 وات قدرت بالا ضد آب IP65 برای مدرسه
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 120 |
| طول عمر (ساعت): | 50000 |
سنسور حرکت ضد انفجار 20 واتی Floodlight Outdoor IP65 ضد آب
| تایپ کنید: | صرفه جویی در مصرف انرژی در فضای باز LED چراغ سیل |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | AC 85-265V |
| کری (ra>): | 80 |
CRI80 چراغ های سیلاب LED در فضای باز 100 واتی محفظه آلومینیومی هوشمند ضد انفجار قابل حمل
| کاربرد: | چشم انداز |
|---|---|
| شار نوری لامپ (LM): | 9000 |
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
ضد انفجار UFO صنعتی Metal Halide High Bay Lights 50W
| را>: | 80 |
|---|---|
| دمای کار (℃): | -20 - 50 |
| طول عمر (ساعت): | 50000 |
چراغ بلند الومینیوم UFO با حفاظت از 6KV ضد انفجار
| ولتاژ: | AC85-265V |
|---|---|
| ساعات کاری: | 50000 |
| حفاظت از زمین: | M4 (برق های داخلی و خارجی) |
IP66 چراغ ضد انفجار انبار جدا شده UFO LED 50w 100w 150w 200w چراغ ضد انفجار LED
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| نام ماده: | چراغ LED highbay |
| زاویه: | 120 درجه |
75000 لومن 150 وات 274.5 * 314.5 * 45.5 میلیمتر چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
IP66 چراغ ضد انفجار انبار جدا شده UFO LED 50w 100w 150w 200w چراغ ضد انفجار LED
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
| دمای رنگ (cct): | 2700-6500 هزار |

