همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w explosion proof led light ] همخوانی داشتن 52 محصولات.
چراغ سیل خورشیدی IP66 150W 100W 60W 30W با کنترل از راه دور
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | بریج تاون |
چراغ جاده آلومینیوم 200W 300W IP66 SMD در فضای باز قطب گسترده تراشه های مارک قرار گرفتن در معرض قدرت بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 12V |
الومینیوم 100w 150w 200w LED چراغ های خلیج بالا برای همه کاره
| CRI: | > 80 |
|---|---|
| زاویه: | 60 درجه / 90 درجه / 120 درجه |
| محل تولید: | فوشان/گوانگژو/شنژن |
سوپر ال ای دی Wide Baylight روشنایی صنعت تجاری 100 150 200 وات UFO High Bay Light
| CRI: | > 80 |
|---|---|
| زاویه: | 90 درجه |
| محل تولید: | فوشان/گوانگژو |
انبار در فضای باز IP65 ضد آب نورهای بالا 180w 200w 250w 300w 120 درجه UFO LED High Bay Light
| CRI: | > 80 |
|---|---|
| زاویه: | 90 درجه |
| محل تولید: | فوشان |
150W 200W 240W 300W 400W CCT قدرت تنظیم IP65 صنعتی تجاری Highbay لوازم جانبی انبار فروشگاه LED High Bay Light
| CRI: | > 80 |
|---|---|
| زاویه: | 90 درجه |
| محل تولید: | فوشان |
نور بالا خلیج CCT قدرت تنظیم شده IP65 صنعتی تجاری Highbay لوازم جانبی فروشگاه انبار LED High Bay Light
| CRI: | > 80 |
|---|---|
| زاویه: | 90 درجه |
| محل تولید: | فوشان |
چراغ سیلاب LED 20 وات 30 وات 50 وات 100 وات 150 وات 200 وات
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| کارآیی درخشان (LM/W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (v): | AC220-240V |
20w 30w 50w High Lumen Portable Led Flood Work Clamp USB قابل شارژ
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
KCD Stadium Smart Large Portable Ip65 Led Flood Light 50w
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ سیل |
|---|---|
| تراشه: | تراشه LED با قدرت بالا |
| مواد: | آلومینیوم ریخته گری |

