همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w explosion proof led light ] همخوانی داشتن 52 محصولات.
چراغ LED High Lumen High Bay Light 150W انفجار چراغ LED برای انبار صنعتی Gymnasium
| ولتاژ ورودی (V): | 220-240 ولت |
|---|---|
| شار نورانی لامپ (lm): | 100-110lm/w |
| CRI (Ra>): | 80 |
چراغ خیابانی ضد انفجار IP65 30 واتی هوشمند در فضای باز همه در یک چراغ خیابانی LED
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح خودکار CAD، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 85-265 ولت |
ضد انفجار UFO SMD 200 Watt Led Lighting High Bay
| ولتاژ ورودی (V): | 220-240V |
|---|---|
| لامپ شار لامپ (lm): | 100-110lm / w |
| CRI (Ra>): | 80 |
300 وات آبپاشي بالا ضد آب LED نور فلود فوتبال ورزش میدان فاصله طولانی ضد انفجار
| استفاده: | فضای باز |
|---|---|
| راندمان نورانی: | 100-150lm/w |
| قدرت: | 50w/100w/150w/200w/250w/300w |
ضد انفجار 100W 300W چراغ خورشیدی سیل خورشیدی برای سالن بدن سازی
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | بریج تاون |
ضد آب و ضد انفجار در فضای باز 60 ولت 100 ولت 150 ولت 200 ولت با کیفیت بالا آلومینیوم Lifepo4 باتری 6500k نور خورشیدی خیابان
| دمای رنگ: | 6500 هزار |
|---|---|
| طول عمر: | 50000 ساعت |
| رتبه Ip: | IP65 |
انبار ضد انفجار 200 وات LED High Bay Lights Super Bright 130-150lm/W آلومینیوم
| وات: | 200 وات |
|---|---|
| بهره وری: | 130-150LM/W |
| محدوده لومن: | 26000-30000lm |
چراغ های ضد انفجار ارزان قیمت IP65 کلاس حفاظت در فضای باز چراغ های سیلاب LED برای عملکرد
| دمای کار: | - 20 ℃~+ 50 ℃ |
|---|---|
| کلاس حفاظت: | IP65 |
| نشان: | اتلاف گرما خوب |
نور صنعتی ضد انفجار 150 وات با روشنایی بالا
| ولتاژ ورودی (V): | 220-240 ولت |
|---|---|
| شار نوری لامپ (LM): | 100-110lm/w |
| CRI (Ra>): | 80 |
ضد انفجار IK08 Electric EK03 چراغ های LED در فضای باز با راندمان بالا 100-110lm/W
| ضمانتنامه: | 5 سال |
|---|---|
| راندمان نورانی: | 100-110lm/W |
| وات: | 30W/50W/100W/150W/200W |

