همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w explosion proof led light ] همخوانی داشتن 52 محصولات.
ضد انفجار IP65 چراغ خورشیدی ضد آب در فضای باز ضد آب 30W 50W 100W 150W 200W
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 85-265V |
100w 150w 200w High Bay سنسور حرکت خورشیدی سنسور سیل نور ضد انفجار برای انبار
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
|---|---|
| CRI (Ra>): | 85 |
| رتبه IP: | IP65 |
20W 150W 200W IP66 صرفه جویی در انرژی چراغ های سیل خورشیدی ضد آب IP65 نصب آسان
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
High Lumens Outdoor Waterproof 100W 150W 200W همه در یک نور خورشیدی
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
| Cri (ra>): | 80 |
KCD 5000 Lumen آلومینیوم ضد انفجار تزئینی صنعتی OEM 150 وات برق باغچه روستایی چراغ خیابان LED
| عملکرد کم نور: | اختیاری |
|---|---|
| بازده نورانی لامپ: | 110lm/w |
| شاخص رنگ: | > 80 Ra |
زرد قابل شارژ قابل حمل LED کار چراغ کار تاشو 2000 لومن 48w 85w 90w 7 اینچ
| نام محصول: | چراغ کار LED قابل شارژ 50 وات 100 وات 150 وات 200 وات |
|---|---|
| منبع نور LED: | SMD2835 |
| قدرت: | 100/200/300/400 وات |
Warehouse Linear UFO LED High Bay Light 50 Watt 150 Watt Smd IP65 لامپ ضد انفجار
| ولتاژ ورودی: | AC 85 × 265 ولت |
|---|---|
| نوع LED: | SMD2835 |
| شار نوری (lm): | 6500-26000lm |
KCD PC Cover High Lumen Super Bright Explosion Proof Gymnasium Warehouse IP65 LED نور خطی بلند خلیج
| محل منبع: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| دمای رنگ (cct): | 5000 هزار (نور روز) |
| CRI (Ra>): | 80 |
چراغ های LED فضای باز Cri80 IP65 با قدرت بالا 100 وات 150 وات 200 وات
| نام محصول: | نور سیلاب باریک smd led قابل حمل ضد انفجار لومن بالا |
|---|---|
| کاربرد: | بزرگراه، حیاط، جاده، فضای باز و غیره. |
| منبع نور: | CREE LED یا سفارشی |
مجموعه چراغ های صنعتی LED مقرون به صرفه. راه حل های متنوع با خدمات سفارشی. کیفیت بالا و تحویل سریع.
| CRI: | > 80 |
|---|---|
| زاویه: | 90-120 درجه |
| محل تولید: | فوشان |

