همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w explosion proof led light ] همخوانی داشتن 58 محصولات.
صرفه جویی در انرژی در فضای باز Ip65 ضد آب 50w 100w 150w 200w چراغ خیابان LED چراغ خیابان LED 150 وات
| درخواست: | روشنایی خیابان |
|---|---|
| درجه ضد آب: | IP 65 ضد آب در فضای باز |
| نصب: | پایه نصب شده |
فوق العاده نازک 130 لیتر بر ثانیه Smd چراغ خیابانی 50 وات
| کاربرد: | جاده ، بزرگراه ، فضای باز ، حیاط ، باغ |
|---|---|
| رتبه IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
چراغ کار LED تاشو ، قابل چرخش ، سبک و قابل حمل 18 ولت 18 و 48 وات با زاویه پرتو 120 درجه
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
لامپ کار قابل حمل 20w 30w 50w LED کار قابل شارژ USB
| نوع آیتم: | چراغ کار تاشو |
|---|---|
| شماره مدل: | TG02-A |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 6V |
ضد آب چراغ های سیل در فضای باز مایکروویو 3000 لومن
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
لامپ کار LED قابل حمل 50 واتی قابل تنظیم 2000 لومن چراغ کار LED
| نام محصول: | چراغ سیلاب LED قابل شارژ 50 وات 100 وات 150 وات 200 وات |
|---|---|
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم |
| منبع نور LED: | Epistar SMD2835/5730 |
IP65 UFO LED High Bay Light
| Place of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Color Temperature(CCT): | 2700-6500K |
| CRI (Ra>): | 80 |
LED 400W AC220V بازتابنده سیل چراغ IP65 ضد آب در فضای باز نورپردازی باغ میدان کانونی
| زاویه روشن کردن: | 120 |
|---|---|
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم |
| بسته حمل و نقل: | توسط دریا / هوا / اکسپرس |

