همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w explosion proof led light ] همخوانی داشتن 58 محصولات.
انبار در فضای باز IP65 ضد آب نورهای بالا 180w 200w 250w 300w 120 درجه UFO LED High Bay Light
| CRI: | > 80 |
|---|---|
| زاویه: | 90 درجه |
| محل تولید: | فوشان |
150W 200W 240W 300W 400W CCT قدرت تنظیم IP65 صنعتی تجاری Highbay لوازم جانبی انبار فروشگاه LED High Bay Light
| CRI: | > 80 |
|---|---|
| زاویه: | 90 درجه |
| محل تولید: | فوشان |
نور بالا خلیج CCT قدرت تنظیم شده IP65 صنعتی تجاری Highbay لوازم جانبی فروشگاه انبار LED High Bay Light
| CRI: | > 80 |
|---|---|
| زاویه: | 90 درجه |
| محل تولید: | فوشان |
چراغ سیلاب LED 20 وات 30 وات 50 وات 100 وات 150 وات 200 وات
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| کارآیی درخشان (LM/W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (v): | AC220-240V |
20w 30w 50w High Lumen Portable Led Flood Work Clamp USB قابل شارژ
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
KCD Stadium Smart Large Portable Ip65 Led Flood Light 50w
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ سیل |
|---|---|
| تراشه: | تراشه LED با قدرت بالا |
| مواد: | آلومینیوم ریخته گری |
مقاوم در برابر دمای بالا 80lm / W 200w 100w LED LED Light Flood Light Ip65
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
بسته ی تک سایز 60° 90° 120° زاویه LED Highbay Light For Warehouse 47.5X47.5X16 سانتی متر
| اندازه بسته بندی واحد: | 47.5X47.5X16 سانتی متر |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم |
| نام ماده: | چراغ هایلایت LED |
کلاس I صنعتی LED High Bay Light 300W 6KV بهره وری انرژی
| قدرت: | 100W/150W/200W/300W |
|---|---|
| حفاظت از موج: | 6 کیلو ولت |
| ضریب قدرت: | ≥0.9 |
غروب خورشیدی قابل شارژ 200 وات Ip65 تا نور طوفان ضد آب فوق العاده روشن برای باغ
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| زاویه پرتو (°): | 120 |

