همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ aluminum alloy led solar street light ] همخوانی داشتن 129 محصولات.
سنسور حرکت نور خیابانی خورشیدی پرقدرت آلومینیومی DC 100 W 200 W 300 W IP66 چراغ خیابان در فضای باز
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | DC 6V |
| کری (را>): | 80 |
اسپلیت نوع پرقدرت خورشیدی نور خیابانی آلیاژ آلومینیوم 1000w Dusk To Dawn
| نام محصول: | چراغ خیابانی خورشیدی با قدرت بالا |
|---|---|
| لامپ ال ای دی: | 12 ولت / 12 وات لومن بالا |
| باتری: | باتری لیتیومی 8AH LiFePO4 12.8V |
ضد آب Ip65 Outdoor 100W All in One Led Solar Street Lamp
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
Ip65 انرژی خورشیدی فضای باز یکپارچه چراغ خیابان خورشیدی 200 وات
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
5050 SMD LED پرقدرت خورشیدی چراغ خیابانی آلومینیومی 150w Ip67
| نام محصول: | چراغ خیابانی smd 20w 40w 60w خورشیدی ضد آب |
|---|---|
| صفحه خورشیدی: | پنل خورشیدی 6 ولت تک کریستال با بازده انرژی بالا |
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم |
All In One Integrated Solar Street Light 50w 100w 150w 200w 300w Ip65 Ufo Outdoor Outdoor with Battery
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
کنترل از راه دور سنسور حرکت ضد آب 200W خورشیدی چراغ خیابانی IP67
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
ضد انفجار IP65 چراغ خورشیدی ضد آب در فضای باز ضد آب 30W 50W 100W 150W 200W
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 85-265V |
RoHS ضد انفجار چراغ خیابان خورشیدی با قدرت 170lm / W
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا SMD 3030 100w 12V 10kg
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |

