همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ aluminum alloy led solar street light ] همخوانی داشتن 129 محصولات.
SMD5730 DC 6V All In One Solar LED Street Light Lumen High Smart یکپارچه
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | DC 6V |
| نوع آیتم: | چراغ های خیابان خورشیدی |
چراغ خیابانی برق خورشیدی LED هوشمند 16000 لومن SMD 90 وات 200 وات 500 وات
| منبع نور: | Bridgelux LED یا سفارشی |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم دایکاست با کیفیت بالا |
| نرخ تخریب نور: | 25000 ساعت ≤ 20٪ |
ضد آب Ip65 High Lumen Solar Garden چراغ خیابان سدیم فشار بالا
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
| Cri (ra>): | 80 |
چراغ خیابانی LED LED خورشیدی 200 واتی القایی رادار 14000 لومن با باتری EMC
| جنس بدنه لامپ: | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| منبع نور LED: | SMD5730 |
| نام محصول: | همه در یک چراغ خیابانی خورشیدی LED در فضای باز |
چراغ های خیابانی LED با انرژی خورشیدی آلیاژ آلومینیوم DC12V با نصب دیوار سفید گرم
| ولتاژ: | DC12V |
|---|---|
| خروجی لومن: | بالا |
| رتبه بندی IP: | IP65 |
محفظه آلومینیومی همه در یک چراغ خیابانی LED خورشیدی SMD 2835 مهره برای پارکینگ
| منبع نور: | LED SMD 2835/5050/3030 |
|---|---|
| CCT: | 3000K/4000K/5000K |
| مصالح ساختمانی: | محفظه آلومینیومی ریخته گری با کیفیت بالا |
100W 22000lm IP65 LED ضد آب چراغ خیابان چراغ خورشیدی لامپهای فوق العاده قدرت فوق العاده
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 220 ولت |
鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆
| نام محصول: | پروژه همه در یک چراغ خیابانی خورشیدی |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم |
| زمان شارژ: | 5-6 ساعت |
باتری خورشیدی یکپارچه LED Light Street Ip65 آلومینیوم آلومینیوم 50w 100w 150w 200w
| طول عمر (ساعت):: | 50000 |
|---|---|
| زمان کار (ساعت):: | 50000 |
| CRI (Ra>):: | 80 |
4500lm 20w 50w 120w چراغ های خیابانی LED در فضای باز با قابلیت کم نور صرفه جویی در انرژی
| نام محصول: | چراغ خیابان LED |
|---|---|
| کاربرد: | جاده، فضای باز |
| ولتاژ ورودی (v): | AC 85-265V |

