همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ aluminum alloy led solar street light ] همخوانی داشتن 129 محصولات.
چراغ های خیابانی LED با انرژی خورشیدی 2700K کنترل شدت خودکار یکپارچه 100 وات 150 وات 200 وات
| قدرت: | 100w/150/200w |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | DC 6V |
| بازده نوری لامپ (LM/W): | 170 |
باطری کنترل از راه دور 100 وات 200 وات 300 وات گاردن LED چراغ سیلاب IP66
| نوع نور: | LED خورشیدی |
|---|---|
| نام محصول: | نور سیل خورشیدی |
| زمان شارژ: | 6-8 ساعت |
چراغ های خورشیدی، چراغ های بیرونی LED، چراغ های سنسور حرکت ضد آب، آلومینیوم دوامدار، چراغ های انرژی کارآمد، چراغ های باغ، چراغ های پارکینگ، چراغ های انبار
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | خاکستری |
| قدرت: | 500 وات |
غروب خورشیدی قابل شارژ 200 وات Ip65 تا نور طوفان ضد آب فوق العاده روشن برای باغ
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| زاویه پرتو (°): | 120 |
چراغ های خیابانی LED با پنل تک کریستالی خورشیدی با زاویه پرتو 120 درجه CE RoHS
| رنگ روشن: | سفید |
|---|---|
| زاویه پرتو: | 120 درجه |
| ضمانتنامه: | 3 سال |
FCC IP65 خورشیدی چراغ های خیابانی LED با رنگ سفید مواد آلیاژ آلومینیوم
| رتبه بندی IP: | IP65 |
|---|---|
| ولتاژ: | DC12V |
| ضمانتنامه: | 3 سال |
روشنایی بالا All In One Solar LED Light Street Smart Lighting System 100w 150w 200w
| لومن (LM): | 170lm/w |
|---|---|
| دمای رنگ: | 6000K ~ 6500K (می توان آن را سفارشی کرد) |
| باتری LiFePO4: | 72AH 12.8V |
چراغ خورشیدی LED IP65 با 50،000 ساعت طول عمر گرم سفید / سرد سفید DC12V دیوار / ستون نصب شده
| Color Temperature: | Warm White/Cool White |
|---|---|
| Lifespan: | 50,000 Hours |
| IP Rating: | IP65 |
چراغ های خیابانی LED خورشیدی 6M 80M Pole Integrated IP67 80W 90W
| نام محصول: | در فضای باز چراغ خیابان |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
مینی موتیف هالوژن هوشمند چراغ خیابانی LED با انرژی خورشیدی 40 وات 170lm/W
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | 5V/6V |
| CRI(Ra>): | 80 |

