همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ aluminum alloy led solar street light ] همخوانی داشتن 129 محصولات.
خورشیدی 30W 50W 100W 150W چراغ های خیابانی در فضای باز
| کاربرد: | جاده، بزرگراه، فضای باز، حیاط، باغ |
|---|---|
| رتبه بندی IP: | IP65 |
| کری (ra>): | 85 |
چراغ خیابانی LED خورشیدی 6500 هزار وان 50 وات 100 وات 150 وات 200 وات IP65 فضای باز
| نام محصول: | سنسور حرکت IP65 50w 100w 150w همه در یک چراغ خیابانی LED خورشیدی |
|---|---|
| بازده نوری لامپ (LM/W): | 170 |
| زاویه پرتو (°): | 90*130 |
حومه شهر 2700K All In One چراغ خیابانی LED خورشیدی با فشار بالا
| نام محصول: | آلیاژ آلومینیوم همه در یک چراغ خیابانی خورشیدی |
|---|---|
| دمای رنگ: | سفید سرد، سفید گرم، سفید خالص، 2700-6500K |
| حالت کار: | سنسور حرکت Light & PIR + کنترل از راه دور |
فوق العاده نازک 130 لیتر بر ثانیه Smd چراغ خیابانی 50 وات
| کاربرد: | جاده ، بزرگراه ، فضای باز ، حیاط ، باغ |
|---|---|
| رتبه IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
سنسور حرکت همه در یک نور خیابان LED خورشیدی 50W 100W 200W IP65 لامپ منظره ضد آب
| صفحه خورشیدی: | نوع 60W*18V |
|---|---|
| باتری: | 24AH*12.8V (LiFePO4) |
| زمان کار: | 10-15 ساعت در روز، 5-7 روز بارانی |
چراغ های خیابانی LED خورشیدی قابل حمل 100 وات High Lumens
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
چراغ خیابانی LED خورشیدی آلومینیومی صنعتی 100 وات 200 وات 500 وات با قطب
| دمای رنگ (CCT): | سفید خالص، سفید سرد، سفید گرم |
|---|---|
| صفحه خورشیدی: | سیلیکون تک کریستالی 6 ولت |
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم |
چراغ های خیابانی ال ای دی خورشیدی القایی 60 واتی 6000 لومن با پنل
| نام محصول: | چراغ خیابانی خورشیدی یکپارچه با قدرت بالا |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم |
| قدرت: | 100 وات |
چراغ خیابانی ال ای دی 80 وات 90 وات 150 وات 240 وات 250 وات 500 وات 800 وات 900 وات
| نام محصول: | چراغ های خیابانی 100 وات |
|---|---|
| مورد: | چراغ خیابان LED |
| تایپ کنید: | چراغ خیابانی LED با واترپوف IP65 High Lumens |

