همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ aluminum alloy led solar street light ] همخوانی داشتن 129 محصولات.
آلیاژ آلومینیوم هوشمند 100w LED چراغ خیابانی خورشیدی در فضای باز لومن بالا با باتری
| نام محصول: | سنسور حرکت IP65 50w 100w همه در یک چراغ خیابانی LED خورشیدی |
|---|---|
| قدرت: | 50W/100W |
| صفحه خورشیدی: | سیلیکون تک کریستالی 6 ولت |
یکپارچه SMD آلومینیوم 100 وات چراغ خیابان خورشیدی
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
| CRI (Ra>): | 80 |
آلومینیوم مسکن Lanscape در فضای باز چراغ خورشیدی LED
| خدمات راه حل های روشنایی: | خدمات: طراحی روشنایی و مدار، طرح خودکار CAD، نصب پروژه |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | DC 6V |
| بازده نوری لامپ (LM/W): | 170 |
تیر دیواری چراغ خیابانی LED خورشیدی با لومن بالا DC12V که برای روشنایی در فضای باز نصب شده است
| دمای کاری: | -20℃~+50℃ |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم |
| طول عمر: | 50000 ساعت |
IP65 ضد آب یکپارچه 300 وات چراغ خیابان خورشیدی در فضای باز
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
CE Rust Proof 170lm / W 30w چراغ خیابان خورشیدی
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
KCD LED چراغ خورشیدی خیابان مجموعه کامل چراغ خورشیدی خیابان باطری لیتیوم LiFePo4 خارجی تحت پانل خورشیدی
| دمای رنگ: | 6500 هزار |
|---|---|
| طول عمر: | 50000 ساعت |
| رتبه Ip: | IP65 |
KCD LED چراغ خورشیدی خیابان مجموعه کامل چراغ خورشیدی خیابان باطری لیتیوم LiFePo4 خارجی تحت پانل خورشیدی
| دمای رنگ: | 6500 هزار |
|---|---|
| طول عمر: | 50000 ساعت |
| رتبه Ip: | IP65 |
IP65 قدرت بالا در خارج از خانه همه در یک LED نور خیابان خورشیدی آلومینیوم قطب ماندگار IK10 حفاظت با پانل خورشیدی
| قدرت: | 30W/60W/90W/120W |
|---|---|
| راندمان نورانی: | 170lm/w |
| منبع نور: | تراشه های SMD |
IP67 چراغ خیابان خورشیدی یکپارچه آلومینیوم ضد آب 200 وات
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |

