همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ aluminum alloy led solar street light ] همخوانی داشتن 129 محصولات.
چراغ سیل خورشیدی ضد آب خورشیدی ضد آب در فضای باز آلومینیوم IP65
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
| لامپ شار لامپ (lm): | 10200 |
ضد انفجار باتری لیتیوم 34000lm خورشیدی چراغ خیابان
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
چراغ های خیابانی ال ای دی فضای باز آلومینیومی 100 واتی 150 واتی مدولار SMD مدرن هوشمند با قطب
| نام محصول: | چین تامین کننده 60 وات آلومینیوم ریخته گری LED چراغ خیابانی |
|---|---|
| منبع نور LED: | LUMILEDS 3030 5050 led |
| مواد: | محفظه آلومینیومی |
چراغ خیابان ضد آب خورشیدی High Lumen Ip65 200w
| کاربرد: | جاده |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| نام محصول: | چراغ خیابانی خورشیدی KCD TRS05 50 وات 100 وات |
کنترل از راه دور روشنایی خیابانی LED داخلی 300 ولت 400 ولت نور خیابانی خورشیدی همه در یک با باتری بزرگ
| نام محصول: | همه در یک چراغ خیابان خورشیدی |
|---|---|
| دمای رنگ: | 6500K سفید سرد |
| مواد بدن لامپ: | آلیاژ آلومینیوم |
پرقدرت IP65 All In One Solar Street Courtyard Light 2700K CCT
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 85-265V |
ضد آب 60W 100W 150W 200W چراغ خورشیدی چراغ خیابان با قطب
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
چراغ خورشیدی کنترل از راه دور خورشیدی IP65 30W
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
چراغ خیابانی All In One High Power 200w 300w 400w LiFePO4 یکپارچه پنل خورشیدی
| نام محصول: | ABS همه در یک چراغ خیابانی خورشیدی |
|---|---|
| برق LED: | 200W/300W/400W |
| CCT(K): | 3000K ~ 3500K (سفید گرم) / 6000K-6500K (سفید سرد) |
IP65 170lm / W چراغ خیابان LED ضد آب خورشیدی 50w 200w
| خدمات راه حل های روشنایی: | rvice: طراحی روشنایی و مدار ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 6V |

