همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ aluminum alloy led solar street light ] همخوانی داشتن 129 محصولات.
High Lumens Outdoor Waterproof 100W 150W 200W همه در یک نور خورشیدی
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
| Cri (ra>): | 80 |
50000h Life SMD 486.5X151.2X88mm 50 Watt LED Street Street ضد آب IP65 قدرت بالا
| کاربرد: | جاده ، بزرگراه ، فضای باز ، حیاط ، باغ |
|---|---|
| رتبه IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
451.5 * 174.5 * 70mm 170lm / W 30W خورشیدی چراغ های خیابانی چراغ های خیابانی دارای درجه تجاری خورشیدی
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
کنترل از راه دور چراغ خیابانی خورشیدی در فضای باز با باتری IP65 50w 1100w 50w 200w
| خدمات راه حل های روشنایی: | rvice: طراحی روشنایی و مدار ، طرح خودکار CAD |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
چراغ خیابان خورشیدی یکپارچه Ip66 60watt Stand Alone Pole
| پشتیبانی از دیمر: | آره |
|---|---|
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
| منبع نور: | رهبری |
ضد آب و ضد انفجار در فضای باز 60 ولت 100 ولت 150 ولت 200 ولت با کیفیت بالا آلومینیوم Lifepo4 باتری 6500k نور خورشیدی خیابان
| دمای رنگ: | 6500 هزار |
|---|---|
| طول عمر: | 50000 ساعت |
| رتبه Ip: | IP65 |
ضد آب Ip65 LED فضای باز چراغ های سیل منظره خورشیدی 80ra
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | رهبری |
IP65 Street Lighting 200W Solar Panel Flood Light 80lm / w
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC200-240V |
چراغ خیابانی خورشیدی High Lumen Outdoor Ip65 150 Watt
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
چراغ خیابانی LED خورشیدی All In One با لومن بالا IP65 100 وات برای محوطه پارکینگ باغ
| نام محصول: | فضای باز IP65 ضد آب 20w 40w 60w همه در یک چراغ خیابانی خورشیدی LED |
|---|---|
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم + کامپیوتر |
| ماژول ها: | 3 ماژول |

