همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ aluminum alloy led solar street light ] همخوانی داشتن 129 محصولات.
Ip66 Ip66 Water Street Waterproof Water Light 200w 150w 100w 50w LED چراغ خیابان 30W طراحی ساده چراغ های زیبا
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
100w 150w خورشیدی با چراغ خیابانی آلومینیوم آلیاژ آلومینیوم Smart Cob Unibody
| ولتاژ ورودی (V):: | DC12V |
|---|---|
| CRI (Ra>):: | 80 |
| دمای کار (℃):: | -20 ~ + 50 |
چراغ خیابانی LED بسیار نازک خورشیدی یکپارچه Brigelux Smd 300W
| قدرت: | 300 وات |
|---|---|
| صفحه خورشیدی: | سیلیکون مونوکریستال 5 ولت / 30 وات |
| منبع نور: | رهبری |
چراغ های خیابانی LED خورشیدی 30 واتی 90 واتی با چراغ خیابان القایی پارکینگ پانل خورشیدی
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم |
|---|---|
| نوع آیتم: | چراغ جاده LED خورشیدی |
| کاربرد: | جاده، وضعیت متفاوت |
آلیاژ آلومینیوم All In One Solar LED Street Light 20w 60w 300w 170lm/w
| کاربرد: | جاده، فضای باز، بزرگراه، حیاط، باغ |
|---|---|
| دمای کاری (℃): | -20 - 50 |
| نام محصول: | سنسور حرکت IP65 30w 60w 90w همه در یک چراغ خیابانی LED خورشیدی |
تراشه های مارک آلومینیوم بدنه 150W IP66 High Lumen Led Street چراغ خیابانی قابل چرخش
| کاربرد: | جاده ، بزرگراه ، فضای باز ، حیاط ، باغ |
|---|---|
| رتبه IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
سوپر باریک همه در یک چراغ خیابانی LED خورشیدی 100 وات 200 وات 300 وات روشنایی بالا در فضای باز
| کاربرد: | جاده، فضای باز، بزرگراه، حیاط، باغ |
|---|---|
| نام محصول: | سنسور حرکت IP65 30w 60w 90w همه در یک چراغ خیابانی LED خورشیدی |
| بازده نوری لامپ (LM/W): | 170 |
ضد خوردگی Ip67 EMC 20000 لومن قابل شارژ خیابان خیابانی 30W 50W 100W 150W 200W چراغ برق با قدرت بالا در فضای باز
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 85-265V |
KCD 5000 Lumen آلومینیوم ضد انفجار تزئینی صنعتی OEM 150 وات برق باغچه روستایی چراغ خیابان LED
| عملکرد کم نور: | اختیاری |
|---|---|
| بازده نورانی لامپ: | 110lm/w |
| شاخص رنگ: | > 80 Ra |
چراغ های خیابانی OEM ODM 220V 150Watt در فضای باز چراغ های خیابانی ضد آب IP65 تراشه های مارک قابل چرخش
| کاربرد: | جاده ، بزرگراه ، فضای باز ، حیاط ، باغ |
|---|---|
| رتبه IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |

