همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ aluminum alloy led solar street light ] همخوانی داشتن 129 محصولات.
چراغ های خیابانی LED آلومینیوم با عملکرد بالا دوامدار، انرژی کارآمد و مقرون به صرفه
| دمای رنگ: | 6500 هزار |
|---|---|
| طول عمر: | 50000 ساعت |
| رتبه Ip: | IP65 |
چراغ خیابانی در فضای باز با انرژی خورشیدی جدا شده از جنس آلومینیوم
| نام محصول: | چراغ خیابان خورشیدی 100 وات |
|---|---|
| CCT (دمای رنگ): | 3000K-6500K |
| مواد مسکن: | آلیاژ آلومینیوم |
3 سال گارانتی 50W 17000lm چراغ خورشیدی چراغ خیابان
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
KCD Photocell Controller Outdoor IP66 Waterproof Water Site Lamp Parking 50W 100W 150W 200W All in One Solar Led
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 220 ولت |
چراغ های سیل در فضای باز خورشیدی DC5V 100W
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
50 ولت - 300 ولت ضد آب چراغ سیلاب LED سنسور امنیت نور سیلاب خورشیدی برای دیوار بیرونی
| نام محصول: | نور سیل سنسور امنیت خورشیدی در فضای باز |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم+سیلیکون تک کریستالی |
| صفحه خورشیدی: | سیلیکون تک کریستالی |
چراغ های حفاظتی IP65 ضد آب فروش داغ چراغ های فلزی آلومینیومی با سنسور حرکت برای دیوار خیابان باغ
| نام محصول: | چراغ های LED سیل |
|---|---|
| طول عمر: | 35000 ساعت |
| ویژگی: | ضد خوردگی، ضد فشار |
100 وات خورشیدی چراغ های سیلاب در فضای باز باغ سنسور مجتمع خودکار غروب تا طلوع صبح
| نوع نور: | LED خورشیدی |
|---|---|
| قدرت امتیازی: | 100 وات 120 وات 200 وات |
| نام محصول: | لنز PC SMD LED خورشیدی سیل نور |
چراغ های خیابانی روشنایی در فضای باز 200W IP65 دارای تراشه های مارک دار با لومن های بالا قابل چرخش برای خیابان
| کاربرد: | جاده ، بزرگراه ، فضای باز ، حیاط ، باغ |
|---|---|
| رتبه IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
25 وات 40 وات 60 وات 100 وات چراغ سیلاب خورشیدی یکپارچه لامپ سیلاب در فضای باز
| نام محصول: | لامپ خورشیدی آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| مواد مسکن: | آلیاژ آلومینیوم |
| زمان شارژ: | 6-8 ساعت |

