همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar parking lot lights ] همخوانی داشتن 149 محصولات.
بدنه آلومینیومی هوشمند 50000h 30w همه در یک چراغ خیابان خورشیدی
| نوع آیتم: | چراغ خیابان |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| CRI (Ra>): | 90 |
Black Body 17000 Lumens Outdoor Solar Flood Lights 50w 100w 200w 300w IP65
| وات: | 50W/100W/200W/300W |
|---|---|
| کلوین ها: | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K/6700K |
| ضمانتنامه: | 3 سال |
KCD خروجی سوپر روشنایی چراغ فلد نور بالا IP67 100w 200w 300w 400w 500w 600w خورشیدی شارژ مجدد
| نوع نور: | LED خورشیدی |
|---|---|
| نام محصول: | چراغ سیل خورشیدی |
| زمان شارژ: | 6-8 ساعت |
روشنایی بالا زمان کار طولانی در فضای باز 50W 100W 150W 200W 250W 300W قطب LED باتری نور خورشیدی خیابان
| صفحه خورشیدی: | پانل خورشیدی 18V80W ((مونو سیلیکون کریستالی) |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | باتری لیتیومی 12.8V 30AH |
| عملکرد خاص: | پاکسازی خودکار گرد و غبار و برف |
ضد آب و ضد انفجار در فضای باز 60 ولت 100 ولت 150 ولت 200 ولت با کیفیت بالا آلومینیوم Lifepo4 باتری 6500k نور خورشیدی خیابان
| دمای رنگ: | 6500 هزار |
|---|---|
| طول عمر: | 50000 ساعت |
| رتبه Ip: | IP65 |
100w All In One Solar Street Light Outdoor Aluminium Waterproof Ip65 با پنل خورشیدی
| CRI (Ra>):: | 80 |
|---|---|
| دمای کار (℃):: | -20 ~ + 50 |
| رتبه IP:: | IP65 |
چراغ خیابانی خورشیدی با قدرت بالا IP65 در فضای باز ABS 50w 100w 150w 250w
| نوع نور: | LED خورشیدی |
|---|---|
| قدرت امتیازی: | 200W/300W/400W/500W |
| نام محصول: | چراغ خیابانی خورشیدی پرقدرت ABS |
لامپ خورشیدی LED باغ ورزشگاه DC چراغ خیابانی خورشیدی LED با روشنایی فوق العاده CRI80 100W
| رنگ بدنه: | خاکستری |
|---|---|
| CRI: | 80 |
| درجه IP ضد آب: | IP65 |
چراغ خیابان خورشیدی جاده عمومی بزرگراه 30 وات 90 وات 200 وات آلیاژ آلومینیوم IP65 6000k
| طول عمر: | > 50000 ساعت |
|---|---|
| ضمانت روشنایی LED سیل: | 3 سال |
| حالت کار: | سنسور PIR و کنترل نور |
چراغ های سیلاب در فضای باز LED معماری 50 وات مقاوم در برابر آب
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| زاویه پرتو (°): | 120 |

