همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar parking lot lights ] همخوانی داشتن 149 محصولات.
چراغ های سیلاب خورشیدی با قدرت بالا 50W-500W با زاویه قطب 120 درجه و LED سفید خنک 6000K
| مادی: | مسکن ABS |
|---|---|
| رنگ: | سیاه |
| قدرت: | 50W-500W |
چراغ خیابانی خورشیدی لیتیومی Bridgelux همه در یک فضای باز 500 واتی 1000 واتی چراغ خیابانی LED خورشیدی
| نوع آیتم: | چراغ های خیابانی LED با انرژی خورشیدی |
|---|---|
| طول عمر کاری (ساعت): | 50000 |
| جنس بدنه لامپ: | ABS |
چراغ سیلاب خورشیدی SMD LED با سنسور 30 وات 60 وات 100 وات 200 وات سیل
| جنس بدنه لامپ: | ABS / آلومینیوم |
|---|---|
| شار نوری لامپ (lm): | 1000 |
| دمای کاری (℃): | -20-50 |
نورهای خورشیدی را به روز کنید - صرفه جویی در انرژی و دوام طولانی
| مواد: | مسکن ABS |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قدرت: | 50W-500W |
چراغ های سیلاب در فضای باز LED RoHS High Mast Output برای زمین فوتبال استادیوم
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
چراغ های خیابانی LED فضای باز SMD 3030 90lm/W 60w 100w 150w 200w 220v برای مکان های عمومی
| ولتاژ: | AC85-265V |
|---|---|
| Ra/CRI: | ≥80 |
| زاویه لوبیا: | 60*140 درجه |
30 ولت 50 ولت 100 ولت 200 ولت 300 ولت چراغ فلج در فضای باز ضد آب بازتاب دهنده پروژکتور چراغ فلج LED برای استادیوم
| زاویه پرتو: | 120 درجه |
|---|---|
| CRI: | > 80 |
| دمای رنگ: | 3000K-6000K |
چراغ خیابانی خورشیدی برای مناطق مسکونی با درجه حفاظت IP65 و منبع تغذیه الکتریکی
| قدرت لامپ: | 60 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه: | خورشیدی |
| شماره مورد: | چراغ 50 وات LED |
KCD LED چراغ خورشیدی خیابان مجموعه کامل چراغ خورشیدی خیابان باطری لیتیوم LiFePo4 خارجی تحت پانل خورشیدی
| دمای رنگ: | 6500 هزار |
|---|---|
| طول عمر: | 50000 ساعت |
| رتبه Ip: | IP65 |
KCD LED چراغ خورشیدی خیابان مجموعه کامل چراغ خورشیدی خیابان باطری لیتیوم LiFePo4 خارجی تحت پانل خورشیدی
| دمای رنگ: | 6500 هزار |
|---|---|
| طول عمر: | 50000 ساعت |
| رتبه Ip: | IP65 |

