همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar parking lot lights ] همخوانی داشتن 149 محصولات.
100 لیتر / وات ضد آب چراغ خیابان خیابان غروب تا قطب طلوع Ip65 قدرت بالا 150 وات 20000 لومن
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
چراغ های خیابانی LED خورشیدی 170lm/w 20w با کنترل شدت خودکار
| نوع آیتم: | چراغ های خیابان خورشیدی |
|---|---|
| کاربرد: | جاده، فضای باز، موقعیت های مختلف، باغ، و غیره. |
| نورانی: | 170 لیتر بر وات |
چراغ سیل خورشیدی در فضای باز با کیفیت بالا 100 وات آلومینیوم
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | رهبری |
چراغ های LED SMD2835 Aluminium Highbay IP65 100W 200W 300W 500W
| تایپ کنید: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
روشنایی خیابانی هوشمند یکپارچه خورشیدی 100W حسگر رادار بدنی ABS 30° زاویه پرتو
| ولتاژ ورودی: | DC 6V |
|---|---|
| راندمان نورانی: | 170lm/w |
| مواد: | محفظه ABS + لنز کامپیوتر |
KCD نور آفتابی باغ IP65 ضد آب بالا درخشان بالا روشن تمام در یک فضای باز 60w 100w 400w LED خورشیدی
| ولتاژ ورودی: | DC 6V |
|---|---|
| کارایی نور: | 170lm/w |
| مواد: | محفظه ABS + لنز کامپیوتر |
1000w 5000w همه در یک لامپ خورشیدی 500w 90w 300w 100w چراغ خیابانی
| منبع نور: | LED |
|---|---|
| نوع ماده: | چراغ های خیابانی خورشیدی |
| طول عمر کار ((ساعت): | 50000 |
7500lm 50 Watt خورشیدی خورشیدی خیابان 90 درجه پرتو Anglec ضد آب IP65 قدرت فوق العاده نور خورشیدی فوق العاده برای جاده
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 12 ولت |
ضد سرقت ضد آب همه در یک چراغ خیابان خورشیدی 30 وات غروب تا طلوع 400w / u / ed28 / ps m155 / e
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
چراغ جاده آلومینیوم 200W 300W IP66 SMD در فضای باز قطب گسترده تراشه های مارک قرار گرفتن در معرض قدرت بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 12V |

