همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar parking lot lights ] همخوانی داشتن 149 محصولات.
High Way 60watt 435.1 * 163.5 * 70mm All in One خورشیدی چراغ خیابان
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
30W 60W 100W چراغ های LED خورشیدی با انرژی خورشیدی صفر
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
ضد انفجار IP65 چراغ خورشیدی ضد آب در فضای باز ضد آب 30W 50W 100W 150W 200W
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 85-265V |
ABS Housing CE EMC 100 وات چراغ خیابان LED All In One برای پارکینگ ها
| رنگ: | خاکستری |
|---|---|
| مواد: | لنز ABS+PC با کیفیت بالا |
| نوع باتری: | باتری LifePo4 |
خورشیدی 30W 50W 100W 150W چراغ های خیابانی در فضای باز
| کاربرد: | جاده، بزرگراه، فضای باز، حیاط، باغ |
|---|---|
| رتبه بندی IP: | IP65 |
| کری (ra>): | 85 |
High Lumens Outdoor Waterproof 100W 200W 300W Solar Flood Light 6500k CCT
| تایپ کنید: | لامپ LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه LED: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه سکوریت |
IP65 170lm / W چراغ خیابان LED ضد آب خورشیدی 50w 200w
| خدمات راه حل های روشنایی: | rvice: طراحی روشنایی و مدار ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 6V |
خورشیدی 30W 50W 100W 150W LED ضد آب چراغ خیابان
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
All In One Solar Led Street Light 100w 150w 200w آلومینیوم در فضای باز Ip65
| کاربرد: | جاده ، بزرگراه ، فضای باز ، حیاط ، باغ |
|---|---|
| رتبه IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
چراغ های خیابانی LED خورشیدی 170 وات 60 وات 90 وات 200 وات پارکینگ در فضای باز با باتری لیتیوم یون داخلی
| رتبه بندی IP: | IP65 |
|---|---|
| نوع آیتم: | چراغ خیابان |
| طول عمر کاری (ساعت): | 50000 |

