همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar parking lot lights ] همخوانی داشتن 149 محصولات.
چراغ های خیابانی LED خورشیدی 30 واتی 90 واتی با چراغ خیابان القایی پارکینگ پانل خورشیدی
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم |
|---|---|
| نوع آیتم: | چراغ جاده LED خورشیدی |
| کاربرد: | جاده، وضعیت متفاوت |
زمین بسکتبال 12 ولت SMD 100W چراغ خیابان ضد آب چراغ خورشیدی قدرت فوق العاده بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
بدون سیم کشی 6500K 30W همه در یک چراغ خیابان خورشیدی LED
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
چراغ خیابانی LED خورشیدی ضد آب 100 وات آلومینیومی All In One LiFePO4 باتری 170lm/W
| رنگ: | خاکستری |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | ریخته گری آلومینیوم |
| فرم فیکسچر نور: | چراغ خیابان خورشیدی |
60 ولت سفید خنک 211.5 * 251.5 * 41 میلی متر چراغ سیل خورشیدی
| قدرت: | 20 وات 30 وات 60 وات 100 وات 200 وات |
|---|---|
| طول عمر کاری (ساعت): | 50000 |
| بازده نوری لامپ (LM/W): | 170lm/w |
آلومینیوم مسکن IP65 ضد آب 100 وات خورشیدی چراغ سیل
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
باتری لیتیوم 100w 150w همه در یک کنترل نور خیابان LED خورشیدی لامپ های خیابان ضد آب خورشیدی
| صفحه خورشیدی: | پانل خورشیدی 18V80W ((مونو سیلیکون کریستالی) |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | باتری لیتیومی 12.8V 30AH |
| عملکرد خاص: | پاکسازی خودکار گرد و غبار و برف |
IP65 نور خورشیدی در فضای باز LED آلومینیوم 20W 30w 50w 100w 150w 200w
| نوع: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
Brigdelux 5050 100W 170lm / W همه در یک چراغ خیابان خورشیدی LED
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
ضد آب 50 Watt Led Street Lights پارکینگ AC مقیاس روشن Bright N
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 85-265V |

