همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar parking lot lights ] همخوانی داشتن 149 محصولات.
خانه آلومینیومی چراغ های سیلاب خورشیدی روشن 160Lm / W 6V
| مواد پوسته: | بدنه آلومینیومی با کیفیت بالا |
|---|---|
| دمای رنگ: | 2700-6500 هزار |
| مورد: | چراغ Smd LED فضای باز |
Slim Outdoor Ip65 400watt 500watt Solar Motion Flood Light
| مواد: | آلومینیوم دایکاست |
|---|---|
| قدرت: | 50w/100w/200w/300w/400w/500w |
| نوع آیتم: | صرفه جویی در مصرف انرژی در فضای باز LED چراغ سیل |
چراغ خیابانی LED LED خورشیدی 200 واتی القایی رادار 14000 لومن با باتری EMC
| جنس بدنه لامپ: | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| منبع نور LED: | SMD5730 |
| نام محصول: | همه در یک چراغ خیابانی خورشیدی LED در فضای باز |
IP65 چراغ خیابانی چراغ خیابانی همه در یک پنل خورشیدی تک کریستالی 34000lm PC
| زمان کار: | 50000 ساعت |
|---|---|
| صفحه خورشیدی: | تک کریستالی |
| وات: | 100w/200w/300w |
روشنایی بالا All In One Solar LED Light Street Smart Lighting System 100w 150w 200w
| لومن (LM): | 170lm/w |
|---|---|
| دمای رنگ: | 6000K ~ 6500K (می توان آن را سفارشی کرد) |
| باتری LiFePO4: | 72AH 12.8V |
چراغ های خیابان LED خورشیدی نصب شده بر روی دیوار / قطب نوردهی IP65 DC12V با زاویه 120 °
| Beam Angle: | 120° |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Working Temperature: | -20℃~+50℃ |
سنسور حرکت همه در یک نور خیابان LED خورشیدی 50W 100W 200W IP65 لامپ منظره ضد آب
| صفحه خورشیدی: | نوع 60W*18V |
|---|---|
| باتری: | 24AH*12.8V (LiFePO4) |
| زمان کار: | 10-15 ساعت در روز، 5-7 روز بارانی |
چراغ های ضد آب خورشیدی 200 وات 110 lm/W 6000K 50000 ساعت طول عمر
| وات: | 200 وات |
|---|---|
| نورانی: | 100-110 lm/W |
| شار نوری لامپ (lm): | 20000 لیتر |
آلومینیوم یکپارچه همه در یک خورشیدی LED سنسور حرکت نور خیابانی باتری داخلی 300 وات
| رهبری: | تراشه های 60WBridgelux3030 (مدت عمر 100000 ساعت) |
|---|---|
| حسگر حرکتی: | آره |
| کنترل از راه دور: | آره |

