همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar parking lot lights ] همخوانی داشتن 149 محصولات.
503 Service Temporarily Unavailable 503 Service Temporarily Unavailable nginx
| CRI (Ra>):: | 80 |
|---|---|
| دمای کار (℃):: | -20 ~ + 50 |
| رتبه IP:: | IP65 |
KCD با روشنایی بالا IP65 ضد آب ضد آب جاده کنترل کننده هوشمند 100w چراغ خیابان خورشیدی
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
کنترل از راه دور چراغ های سیلاب خورشیدی تک کریستالی برای انبار باغ
| مواد: | آلومینیوم با کیفیت بالا |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| نوع تراشه LED: | اس ام دی 2835 |
CRI80 6500K 50 W خورشیدی در فضای باز چراغ های سیلاب خاکستری ABS LiFePO4 با راندمان بالا
| وات: | 50 وات |
|---|---|
| فرم نور: | لامپ های خورشیدی در فضای باز |
| روش کنترل: | کنترل نور و کنترل از راه دور |
6500K نور خورشیدی در فضای باز نورهای سیلاب از غروب تا صبح سنسورهای حرکت امنیتی 500w 1000w
| نام محصول: | چراغ های خورشیدی در فضای بیرون |
|---|---|
| نوع نور: | LED خورشیدی |
| دمای رنگ: | 6500K سفید سرد |
چراغ های سیلابی گرم سفید خورشیدی تجاری 50 وات 100 وات 200 وات
| نام محصول: | لامپ خورشیدی متحرک |
|---|---|
| نوع نور: | خورشیدی، صرفه جویی در انرژی، چراغ دیواری، LED |
| سطح حفاظت: | IP65 |
鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆
| نام محصول: | پروژه همه در یک چراغ خیابانی خورشیدی |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ آلومینیوم |
| زمان شارژ: | 5-6 ساعت |
باطری کنترل از راه دور 100 وات 200 وات 300 وات گاردن LED چراغ سیلاب IP66
| نوع نور: | LED خورشیدی |
|---|---|
| نام محصول: | نور سیل خورشیدی |
| زمان شارژ: | 6-8 ساعت |
چراغ فاضلاب LED 100W برای کمپینگ پیاده روی ماهیگیری در سیاه
| مواد: | آلومینیوم + کامپیوتر |
|---|---|
| توصیه میشود استفاده کنید: | انبارها، صنعتی، خرده فروشی |
| زاویه دید: | 90 |
محفظه آلومینیومی همه در یک چراغ خیابانی LED خورشیدی SMD 2835 مهره برای پارکینگ
| منبع نور: | LED SMD 2835/5050/3030 |
|---|---|
| CCT: | 3000K/4000K/5000K |
| مصالح ساختمانی: | محفظه آلومینیومی ریخته گری با کیفیت بالا |

