همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar parking lot lights ] همخوانی داشتن 149 محصولات.
IP65 در فضای باز ضد آب SMD آلومینیوم 20W 30w 50w 100w 150w 200w چراغ سیل چراغ
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
SMD آلومینیوم LED در فضای باز چراغ نور IP65 10W 20W 30W 200W 400W
| نوع: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
چراغ خیابانی ال ای دی 80 وات 90 وات 150 وات 240 وات 250 وات 500 وات 800 وات 900 وات
| نام محصول: | چراغ های خیابانی 100 وات |
|---|---|
| مورد: | چراغ خیابان LED |
| تایپ کنید: | چراغ خیابانی LED با واترپوف IP65 High Lumens |
DC 12V 24V 220V 110V ضد آب IP66 لامپ پروژکتور LED 30W 50w 100w 200w لامپ پرتاب قابل حمل LED
| نام محصول: | IK03-E2 |
|---|---|
| تضمین: | 5 سال |
| THD: | <12% |
KCD چشم انداز تولید کنندگان چراغ های آبشار در خارج از خانه سفید گرم 10w 20w 30w 50w 100w 150w 200w 5054SMD CE IP65 چراغ های آبشار LED
| نام محصول: | IK05 |
|---|---|
| تضمین: | سه سال |
| قدرت: | 30W/50W/100W/200W |
KCD آلومینیوم 6500k لنز پروژکتورهای 5054 SMD IP65 درب COB OEM فلود لایت 100w 200w 300w 400 وات LED فلود لایت
| Productname: | GK-P |
|---|---|
| تضمین: | سه سال |
| قدرت: | 50W-600W |
آلومینیوم 6500k لنز پروژکتورهای 5054 SMD IP65 در فضای باز COB OEM فلود لایت 100w 200w 300w 400 وات LED فلود لایت
| نام محصول: | GK-P |
|---|---|
| تضمین: | سه سال |
| قدرت: | 50W-600W |
KCD قدرت بالا IP65 لامپ مستطیل Dimmable بالا فروش باغ در فضای باز نور فلود 6500k LED فلود رنگ خاکستری روشن
| نام محصول: | IK03-E 300W |
|---|---|
| تضمین: | سه سال |
| THD: | <12% |
120 درجه شعاع فرشته نورهای بیرونی با طراحی ضد آب
| منبع نور: | LED |
|---|---|
| شاخص رندر رنگ (Ra): | 80 |
| استفاده: | کمپینگ ماهیگیری پیاده روی اضطراری |

