همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar parking lot lights ] همخوانی داشتن 149 محصولات.
کنترل از راه دور روشنایی خیابانی LED داخلی 300 ولت 400 ولت نور خیابانی خورشیدی همه در یک با باتری بزرگ
| نام محصول: | همه در یک چراغ خیابان خورشیدی |
|---|---|
| دمای رنگ: | 6500K سفید سرد |
| مواد بدن لامپ: | آلیاژ آلومینیوم |
DC 12V 24V 220V 110V ضد آب IP66 لامپ پروژکتور LED 30W 50w 100w 200w لامپ پرتاب قابل حمل LED
| نام محصول: | IK03-E2 |
|---|---|
| تضمین: | 5 سال |
| THD: | <12% |
چراغ خیابان خورشیدی یکپارچه Ip66 60watt Stand Alone Pole
| پشتیبانی از دیمر: | آره |
|---|---|
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
| منبع نور: | رهبری |
ماژول قدرت بالا LED چراغ خیابانی ضد آب در فضای باز 70Ra 100 وات
| قدرت: | 50w/100w/150w/200w |
|---|---|
| تراشه LED: | 2835 LED |
| ولتاژ ورودی: | AC100-240V |
SMD IP65 ضد آب روشنایی بالا در فضای باز ورزشگاه ورزش هوشمند فوق لاغری 20w 30w 50w 100w 200w نور سیلاب
| نام محصول: | IK03-E2 |
|---|---|
| تضمین: | 5 سال |
| THD: | <12% |
چراغ های خیابانی LED با روشنایی بالا، بدن آلومینیوم، IP65 ضد آب، تراشه های LED برند، اتوماتیک در شب، ایده آل برای جاده های شهری، پارک ها، جوامع،و کاربردهای نورپردازی بیشتر
| دمای رنگ: | 6500 هزار |
|---|---|
| طول عمر: | 50000 ساعت |
| رتبه Ip: | IP65 |
چراغ های خیابان LED با انرژی کارآمد، 155 لومن / وات، بدن آلیومینیوم، IP65 ضد آب، تراشه های LED برند، اتوماتیک در شب، ایده آل برای شریان های شهری، بزرگراه ها، مناطق تجاری
| دمای رنگ: | 3000K-6500K |
|---|---|
| طول عمر: | 50000 ساعت |
| رتبه Ip: | IP65 |
چراغ خیابان خورشیدی LED همه کاره در فضای باز 100 وات ضد آب با قدرت بالا IP65
| کاربرد: | جاده ، بزرگراه ، فضای باز ، حیاط ، باغ |
|---|---|
| رتبه IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
قیمت عمده قیمت لامپ پروژکتور لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ
| مواد پوسته: | بدنه آلومینیومی با کیفیت بالا |
|---|---|
| دمای رنگ: | 2700-6500 هزار |
| قدرت: | 500 وات |
۲۰۲۴ انرژی جدید صرفه جویی در فضای باز پانل خورشیدی چراغ های خیابانی همه در یک چراغ های خورشیدی LED چراغ های خورشیدی در فضای باز
| زمان کار: | 10-15 ساعت در روز، 5-7 روز بارانی |
|---|---|
| لامپ: | 170 lm/W |
| زمان عمر LED: | 50000 ساعت |

