همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar parking lot lights ] همخوانی داشتن 149 محصولات.
50W 100W Led Solar Power Street Light Outdoor روشنایی بالا برای منطقه پارکینگ
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
| CRI (Ra>): | 80 |
چراغ های سیل در فضای باز خورشیدی DC5V 100W
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
100w Solar LED Flood Light black 170lm/w ABS housing high brightness garden light house lamp LED bright lamp
| Shell Material: | ABS |
|---|---|
| Color Temperature: | 6500K |
| ماده: | چراغ سیل خورشیدی |
25 وات 40 وات 60 وات 100 وات چراغ سیلاب خورشیدی یکپارچه لامپ سیلاب در فضای باز
| نام محصول: | لامپ خورشیدی آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| مواد مسکن: | آلیاژ آلومینیوم |
| زمان شارژ: | 6-8 ساعت |
آلومینیوم LiFePO4 باتری کنترل از راه دور در فضای باز ضد آب 100w نور خورشیدی LED
| تایپ کنید: | چراغ سیلاب LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه LED: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه سکوریت |
کنترل از راه دور منطقه پارکینگ CE RoHS IP65 50w 1100w 50w 200w
| خدمات راه حل های روشنایی: | rvice: طراحی روشنایی و مدار ، طرح خودکار CAD |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
چراغ خیابانی LED خورشیدی آلومینیومی صنعتی 60w 100w 500w با قطب
| نام محصول: | چراغ خیابان خورشیدی 100 وات |
|---|---|
| تایپ کنید: | چراغ خیابان LED صرفه جویی در مصرف انرژی |
| مواد: | آلومینیوم |
چراغ های سیل خورشیدی فوق العاده روشن 200 وات IP65
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | بریج تاون |
چراغ های سیل خورشیدی در فضای باز 200 وات 170 لیتر / وات خورشیدی
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | بریج تاون |
چراغ خیابانی LED خورشیدی All In One با لومن بالا IP65 100 وات برای محوطه پارکینگ باغ
| نام محصول: | فضای باز IP65 ضد آب 20w 40w 60w همه در یک چراغ خیابانی خورشیدی LED |
|---|---|
| جنس بدنه لامپ: | آلومینیوم + کامپیوتر |
| ماژول ها: | 3 ماژول |

