همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar parking lot lights ] همخوانی داشتن 149 محصولات.
پروژکتور 400 وات از راه دور P65 چراغ خورشیدی با نور خورشیدی گرم
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | رهبری |
چراغ خورشیدی LED IP65 با 50،000 ساعت طول عمر گرم سفید / سرد سفید DC12V دیوار / ستون نصب شده
| Color Temperature: | Warm White/Cool White |
|---|---|
| Lifespan: | 50,000 Hours |
| IP Rating: | IP65 |
چراغ های سیل خورشیدی مسکن آلومینیوم مسکن آلومینیوم 500 وات
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | رهبری |
چراغ خیابانی LED فضای باز درجه بزرگ 30 وات 50 وات 100 وات 150 وات SMD 3030
| تأمین انرژی: | برق AC |
|---|---|
| قدرت: | 30W/50W/100W/150W/200W |
| مصالح ساختمانی: | ریخته گری آلومینیوم |
KCD پارکینگ زمین مرطوب آلومینیوم هوشمند 5 سال گارانتی 30w LED Street Light فضای باز چشم انداز خیابان
| درخواست: | چراغ خیابان led |
|---|---|
| درجه ضد آب: | IP65 |
| عمر خدمات: | > 50000H |
IP65 Outdoor 50W 100W 150W 200W LED Solar Flood Light KCD Cast آلومینیوم
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
نور فلزی مدولار LED با روشنایی بالا بدن آلومینیوم آلیاژ IP65 ضد آب برای ساختمان نمای حیاط پارکینگ در فضای باز
| نام محصول: | LK-E |
|---|---|
| طول عمر: | 35000 ساعت |
| THD: | <12% |
RoHS ضد انفجار چراغ خیابان خورشیدی با قدرت 170lm / W
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
چراغ های ضد آب IP65 ضد آب IP65 20W 30W 50W 100W 150W 150W 200W
| نوع: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
High Lumens High Power Outdoor Waterproof 100W 200W 300W نور سیل خورشیدی
| نوع: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |

