همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 100w solar parking lot lights ] همخوانی داشتن 149 محصولات.
High Lumens جداگانه SMD 100Watt نور خورشیدی خیابان ضد آب IP65 قرار گرفتن در معرض طیف گسترده ای
| مواد: | آلومینیوم |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ خیابان |
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
High Lumens Outdoor Waterproof 100W 150W 200W همه در یک نور خورشیدی
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
| Cri (ra>): | 80 |
روشنایی درختان در فضای باز Led Flood Light 20W 30W 50W 100W 150W 200W IP66
| تایپ کنید: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
چراغ سیل خورشیدی در فضای باز آلومینیوم IP65 15W 30W 60W 100W 150W
| نوع: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
چراغ سیل خورشیدی ضد آب خورشیدی ضد آب در فضای باز آلومینیوم IP65
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
| لامپ شار لامپ (lm): | 10200 |
CE Rust Proof 170lm / W 30w چراغ خیابان خورشیدی
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
غروب منظره تا سحر 17000lm چراغ خیابان خورشیدی 100w
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 5V / 6V |
سنسور حرکت نور خیابانی خورشیدی پرقدرت آلومینیومی DC 100 W 200 W 300 W IP66 چراغ خیابان در فضای باز
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | DC 6V |
| کری (را>): | 80 |
3 سال گارانتی 50W 17000lm چراغ خورشیدی چراغ خیابان
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح Agi32 ، طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC85-265V |
ضد خوردگی Ip67 EMC 20000 لومن قابل شارژ خیابان خیابانی 30W 50W 100W 150W 200W چراغ برق با قدرت بالا در فضای باز
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 85-265V |

