همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w led solar outdoor flood lights ] همخوانی داشتن 189 محصولات.
KCD Die Casting آلومینیوم IP65 ضد آب 50w 100w 200w 300w در فضای باز باغ خورشیدی LED قابل شارژ نور سیلاب
| درخواست: | خيابون، جاده، بزرگراه |
|---|---|
| زاویه پرتو: | 120 درجه |
| زمان تخلیه: | 6-8 ساعت |
چراغ سیلاب خورشیدی LED با سنسور حرکتی معادل 400 وات، ضد آب IP65
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| کارآیی درخشان (LM/W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (v): | AC220-240V |
مسکن آلومینیومی Wide Angle Solar 200W ورزشگاههای ورزشی در فضای باز Led Flightlight
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثر نورانی (lm/w): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
SMD IP65 ضد آب روشنایی بالا در فضای باز ورزشگاه ورزش هوشمند فوق لاغری 20w 30w 50w 100w 200w نور سیلاب
| نام محصول: | IK03-E2 |
|---|---|
| تضمین: | 5 سال |
| THD: | <12% |
چراغ سیل خورشیدی با روشنایی بالا IP65 300W لامپ منظره باغ در فضای باز
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (درجه): | 130*90 |
| منبع نور LED: | بریدجلوکس |
IP65 Die Cast Aluminium Led Flood Light 100W مقاوم در برابر درجه حرارت بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| اثر نورانی (lm/w): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
چراغ کار LED قابل شارژ تاشو 144W 1500LM تاشو
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
روشنایی درختان در فضای باز Led Flood Light 20W 30W 50W 100W 150W 200W IP66
| تایپ کنید: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
چراغ سیل خورشیدی IP66 150W 100W 60W 30W با کنترل از راه دور
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | بریج تاون |
150W ضد آب در فضای باز LED سیل نور آلومینیوم مسکن ورزشی نورپردازی قدرت بالا
| تایپ کنید: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |

