همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w led solar outdoor flood lights ] همخوانی داشتن 189 محصولات.
150W 100W 60W 30W چراغ های سیل خورشیدی از راه دور
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
نور فلادی LED با کارایی بالا با دمای رنگ تنظیم شده پانل خورشیدی تک کریستال لنز PC نوری و تراشه های LED برند برتر برای امنیت بیرونی و روشنایی چشم انداز
| مواد پوسته: | بدنه آلومینیومی با کیفیت بالا |
|---|---|
| دمای رنگ: | 2700-6500 هزار |
| ماده: | چراغ سیلاب فضای باز SLOAR |
ضد انفجار 100W 300W چراغ خورشیدی سیل خورشیدی برای سالن بدن سازی
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | بریج تاون |
کنترل از راه دور 200 واتی ضد آب چراغ LED سیلاب در فضای باز آلومینیومی
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| زاویه پرتو (°): | 120 |
باغ در فضای باز LED خورشیدی سیل نور 30W 60W 100W 150W 200W IP65 High Lumen
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح CAD خودکار ، اندازه گیری محل کار ، نصب پروژه |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
| CRI (Ra>): | 80 |
چراغ سیل خورشیدی Bridgelux تراشه 6500k 30w با سوییچ خاموش
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
IP65 در فضای باز ضد آب SMD آلومینیوم 20W 30w 50w 100w 150w 200w چراغ سیل چراغ
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
چراغ های سیلاب در فضای باز LED معماری 50 وات مقاوم در برابر آب
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| زاویه پرتو (°): | 120 |
صرفه جویی در انرژی خورشیدی چراغ سیلاب 60W برق خورشیدی در فضای باز باغ با کنترل از راه دور
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
چراغ سیلاب LED 60 واتی در فضای باز باغ خورشیدی منظره با کنترل از راه دور
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثر نوری (LM/W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |

