همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w led solar outdoor flood lights ] همخوانی داشتن 189 محصولات.
KCD Stadium Smart Large Portable Ip65 Led Flood Light 50w
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ سیل |
|---|---|
| تراشه: | تراشه LED با قدرت بالا |
| مواد: | آلومینیوم ریخته گری |
100W 200W SMD2835 خورشیدی دارای چراغ سیل چراغ 2700 ~ 6500K
| نوع: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
چراغ های سیلاب در فضای باز SMD2835
| تایپ کنید: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
IP65 نور خورشیدی در فضای باز LED آلومینیوم 20W 30w 50w 100w 150w 200w
| نوع: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
پروژکتور 400 وات از راه دور P65 چراغ خورشیدی با نور خورشیدی گرم
| رتبه IP: | IP65 |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 90 * 130 |
| منبع نور منجر شده است: | رهبری |
لامپ تزئینی LED خورشیدی با قطب 50w 100w 150w 200w
| نام محصول: | در فضای باز چراغ خیابان |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
چراغ خیابانی LED فضای باز درجه بزرگ 30 وات 50 وات 100 وات 150 وات SMD 3030
| تأمین انرژی: | برق AC |
|---|---|
| قدرت: | 30W/50W/100W/150W/200W |
| مصالح ساختمانی: | ریخته گری آلومینیوم |
چراغ سیل خورشیدی در فضای باز آلومینیوم IP65 15W 30W 60W 100W 150W
| نوع: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
قیمت عمده فروشی لامپ پروژکتور لامپ بلند مدت بیرونی 10w 25w 40w 60w 100w 200w 300w نور خورشیدی لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ
| مواد پوسته: | بدنه آلومینیومی با کیفیت بالا |
|---|---|
| دمای رنگ: | 2700-6500 هزار |
| ماده: | چراغ Smd LED فضای باز |
6500K 10000lm نوردهی در فضای باز چراغ های سیلاب LED برای صنعتی
| دمای رنگ (cct): | 2700K-6500K |
|---|---|
| توصیه میشود استفاده کنید: | انبارها، صنعتی، خرده فروشی |
| رتبه Ip: | IP65 |

