همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w led solar outdoor flood lights ] همخوانی داشتن 189 محصولات.
Bridgelux تراشه 6500k 30w خورشیدی در فضای باز چراغ های سیل با روشن خاموش IP65 چراغ های ضد آب در فضای باز باغ
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
چراغ سیل در فضای باز 200 وات خورشیدی مسکن آلومینیومی KCD 20000 لومن 250 وات چراغ سیل خورشیدی برای فضای باز
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی ضد لامپ High Lumen 70000 Lumen
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
چراغ های سیل در فضای باز خورشیدی همه در یک IP67 100W
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
چراغ های سیلاب خورشیدی 600 واتی با سنسور قابل حمل RGB سفید گرم
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (v): | DC 6V |
| زاویه پرتو (°): | 120 |
چراغ خورشیدی LED در فضای باز 10W 20W 40W 200w 500w با کنترل از راه دور
| درخواست: | خيابون، جاده، بزرگراه |
|---|---|
| زاویه پرتو: | 120 درجه |
| زمان تخلیه: | 6-8 ساعت |
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی بدنه آلومینیومی 30 وات 5100 لیتر
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار ، طرح اتوماتیک CAD |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
100w 150w 200w LED چراغ های سیلابی با انرژی خورشیدی انبار کنترل از راه دور زمینی
| تراشه: | SMD2835 |
|---|---|
| ورودی: | DC6V |
| نورانی: | 160lm/w |
نور سیلاب انرژی خورشیدی در فضای باز 30 وات چشم انداز صرفه جویی در انرژی
| نام محصول: | نور سیل خورشیدی |
|---|---|
| تایپ کنید: | صرفه جویی در مصرف انرژی در فضای باز LED چراغ سیل |
| مورد: | Smd LED چراغ سیلاب در فضای باز |
خانه آلومینیومی چراغ های سیلاب خورشیدی روشن 160Lm / W 6V
| مواد پوسته: | بدنه آلومینیومی با کیفیت بالا |
|---|---|
| دمای رنگ: | 2700-6500 هزار |
| مورد: | چراغ Smd LED فضای باز |

