همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w led solar outdoor flood lights ] همخوانی داشتن 189 محصولات.
چراغ سیلاب خورشیدی با دمای رنگ 2700-6500K ولتاژ 6 و باتری LiFeO4 برای روشنایی بیرونی
| ماده پوسته: | بدنه آلومینیومی با کیفیت بالا |
|---|---|
| دمای رنگ: | 2700-6500k |
| قسمت: | چراغ سیلاب فضای باز SLOAR |
20W 150W 200W IP66 صرفه جویی در انرژی چراغ های سیل خورشیدی ضد آب IP65 نصب آسان
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
لامپهای 150W 400W Ip65 Motion Sensor Outdoor Flood Light چراغ برای زمین بسکتبال
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
| کاربرد: | باغ ، محوطه ، میدان ، نورپردازی در فضای باز |
نور سیلاب خورشیدی در فضای باز 100 وات نور خورشیدی با لومن بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| مورد: | چراغ سیلاب در فضای باز LED |
| دمای رنگ (CCT): | 2700K-6500K |
4500 لیتر لومن IP67 پنل خورشیدی سیل نور 50000 ساعت کار مادام العمر
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
نور ضد آب Ip67 Led 4500lm 150w خورشیدی پانل خورشیدی نور سیل
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
EK02 Slim 30W 240V Led Blet Marine Flood Light Super Brightness
| تایپ کنید: | صرفه جویی در انرژی در فضای باز چراغ سیل |
|---|---|
| تراشه: | تراشه LED با قدرت بالا |
| ویژگی: | روشنایی بالا |
صرفه جویی در انرژی در فضای باز سیل خورشیدی نور باریک لومن بالا 30W
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثر نورانی (lm/w): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5 ولت |
گارانتی 3 ساله چراغ های سیل منظره خورشیدی 100 وات
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح CAD خودکار ، نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
30 ولت 50 ولت 100 ولت 200 ولت 300 ولت چراغ فلج در فضای باز ضد آب بازتاب دهنده پروژکتور چراغ فلج LED برای استادیوم
| زاویه پرتو: | 120 درجه |
|---|---|
| CRI: | > 80 |
| دمای رنگ: | 3000K-6000K |

