همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w led solar outdoor flood lights ] همخوانی داشتن 189 محصولات.
پانل های مونو IP67 پروژکتور چراغ فلد خورشیدی سنسور چراغ فلد 5000 لومن 100 وات
| نوع نور: | LED خورشیدی |
|---|---|
| قدرت: | 60w/100w/150w/200w/300w/400w/500w |
| ولتاژ: | DC 6V |
IP65 Outdoor 50W 100W 150W 200W LED Solar Flood Light KCD Cast آلومینیوم
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
KCD SMD LED چراغ سیل در فضای باز IP65 قابل شارژ سرد سفید آلومینیوم ضد آب
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 120 |
| طول عمر (ساعت): | 50000 |
سازگار با محیط زیست آلومینیوم در فضای باز 200 وات خورشیدی چراغ سیل
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
چراغ خیابانی خورشیدی صرفه جویی در مصرف انرژی در فضای باز با 200 وات لومن بالا چراغ LED سیل
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| اثر نوری (LM/W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
نور سیل خورشیدی ضد آب 50 وات ضد آب در فضای باز CE Garden IP65
| نوع آیتم: | چراغ سیلاب خورشیدی |
|---|---|
| کاربرد: | چشم انداز |
| قدرت: | 20 وات 30 وات 50 وات 100 وات 150 وات 200 وات |
DC 12V 24V 220V 110V ضد آب IP66 لامپ پروژکتور LED 30W 50w 100w 200w لامپ پرتاب قابل حمل LED
| نام محصول: | IK03-E2 |
|---|---|
| تضمین: | 5 سال |
| THD: | <12% |
DC 12V 24V 220V 110V ضد آب IP66 لامپ پروژکتور LED 30W 50w 100w 200w لامپ پرتاب قابل حمل LED
| نام محصول: | IK03-E2 |
|---|---|
| تضمین: | 5 سال |
| THD: | <12% |
ضد آب IP65 Solar Flood Light 20W 30W 50W 100W 150W 150W 200W
| نوع: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
13500lm 150W LED Outdoor Flood Lights ضد آب IP65 لومن بالا برای خانه
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
| رنگ: | نقره اي |

