همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w led solar outdoor flood lights ] همخوانی داشتن 189 محصولات.
30W منظره باغ مدرن از راه دور چراغ سیل خورشیدی 170 lm / w
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 170 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
SMD2835 Beads 100W IP65 LED Flood Lights Outdoor Flood Lumen High Lumen Super Bright
| وات: | 100 وات |
|---|---|
| نوع محصول: | چراغ سیلاب LED در فضای باز |
| مصالح ساختمانی: | آلومینیوم با کیفیت بالا |
چراغ سیلاب خورشیدی LED CRI 80 300 واتی ضد آب خورشیدی در فضای باز
| CRI: | 80 |
|---|---|
| دمای رنگ: | نور روز |
| صفحه خورشیدی: | مونوکریستالین |
غروب خورشیدی قابل شارژ تا غروب سیل انفجار نور اثبات 100 وات قدرت بالا ضد آب IP65 برای مدرسه
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| زاویه پرتو (°): | 120 |
| طول عمر (ساعت): | 50000 |
2700K 100 W چراغ های سیلاب ضد آب در فضای باز ضد آب
| منبع نور: | تراشه epistar / Bridgelux / Bridgelux |
|---|---|
| رتبه IP: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 80 |
سنسور صنعتی 150 واتی سولار LED چراغ های سیل 6500K SMD 2835
| نوع نور: | خورشیدی، صرفه جویی در انرژی، LED |
|---|---|
| صفحه خورشیدی: | سیلیکون تک کریستالی |
| مواد: | آلومینیوم |
آلومینیوم مسکن IP65 ضد آب 100 وات خورشیدی چراغ سیل
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
چراغ های سیلاب در فضای باز LED RoHS High Mast Output برای زمین فوتبال استادیوم
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
IP65 ضد آب آلومینیوم خورشیدی سیل نور 100W نور سیل در فضای باز با کنترل از راه دور
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| زاویه پرتو (°): | 120 |
غروب خورشیدی قابل شارژ 200 وات Ip65 تا نور طوفان ضد آب فوق العاده روشن برای باغ
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| زاویه پرتو (°): | 120 |

