همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w led solar outdoor flood lights ] همخوانی داشتن 189 محصولات.
KCD 100W 200W Solar Led Flood Light Outdoor IP65 Waterproof High Mast Exterior چراغهای جاده
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
| زاویه پرتو (°): | 120 |
187 * 216.7 * 28mm 12v 110lm / W چراغ سیل در فضای باز LED 50w
| نوع: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
چراغ های سیلاب در فضای باز LED ROHS High Lumenes Ip66 80lm / W
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
10000 Lumens Reflectores IP65 Outdoor Water Outcharge 12 Volt 100w خورشیدی سیل نور
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح CAD خودکار ، اندازه گیری محل کار ، نصب پروژه |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
| CRI (Ra>): | 80 |
Warehouse Sport Ground Portable Outdoor 100w نور خورشیدی با سنسور
| خدمات راه حل های روشنایی: | طرح CAD خودکار ، اندازه گیری محل کار ، نصب پروژه |
|---|---|
| ولتاژ ورودی (V): | DC 5V |
| CRI (Ra>): | 80 |
SMD High Brightness Solar Flood Light 200W Remote Control Garden Led Flightlight
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| اثر نورانی (lm/w): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
نور سیلاب آلومینیومی ریخته گری باریک 30 واتی در فضای باز نور سیلاب LED افقی با لومن بالا
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| اثر نوری (LM/W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
بدون راننده Smd 50w 12000lumen 100000lumen White Led Flood Led برای بیمارستان بیمارستان مدرسه فوق العاده روشن
| خدمات راه حل های روشنایی: | روشنایی و طراحی مدار |
|---|---|
| اثربخشی درخشان (LM / W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
170lm / w High Lumen All In One Outdoor Solar Street Post Lights Ip65
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
نور سیل خورشیدی منظره آلومینیومی دای کست با روشنایی بالا 100 وات
| خدمات راه حل های روشنایی: | طراحی روشنایی و مدار |
|---|---|
| اثر نوری (LM/W): | 80 |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |

