همه محصولات
-
چراغ های خیابانی LED خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی همه در یک خورشیدی
-
چراغ خیابان خورشیدی با قدرت بالا
-
چراغ های سیل خورشیدی
-
چراغ سیل در فضای باز خورشیدی
-
چراغ خیابان LED ضد آب
-
چراغ های خیابان LED در فضای باز
-
چراغ های سیل LED در فضای باز
-
200W چراغ سیل LED
-
چراغ LED High Bay Light
-
چراغ های خلیج LED 200 وات
-
چراغ کاری LED قابل حمل
-
نیلتون آلوز سیلوامحصولات شگفت انگیز KCD، من یک سفارش انبوه لامپ های خورشیدی را به آنها دادم و فروش بسیار خوبی و بازخورد مثبتی در مورد آن محصول گرفتم. آنها در محصولات نورپردازی در فضای باز بسیار حرفه ای هستند، آنها محصولات را مطابق با نیازهای من ساخته اند و روی جزئیات تمرکز می کنند. KCD قابل اعتمادترین تامین کننده ای است که تا به حال دیده ام. -
مهندس احمد المورتجربه بسیار خوبی از کار با KCD بود. من یک سفارش عمده از چراغ های خیابانی خورشیدی خریدم و از کیفیت آن راضی بودم. محصول همانطور که آنها آن را تبلیغ می کنند، مشتریان من این محصول را بسیار دوست دارند. بنابراین من به هر کسی که می خواهد چراغ خیابانی خورشیدی داشته باشد توصیه می کنم محصولاتی را از KCD تهیه کند زیرا ناامید نخواهید شد.
کلید واژه ها [ 150w led solar outdoor flood lights ] همخوانی داشتن 189 محصولات.
تولید کننده عمده فروشی لومن بالا همه در یک چراغ خیابان خورشیدی در فضای باز
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | 6 ولت |
چراغ های LED ضد آب در فضای باز 100 وات 150 وات 200 وات برای باغ
| نوع آیتم: | چراغ های سیل |
|---|---|
| منبع نور LED: | SMD |
| زاویه پرتو (°): | 120 درجه |
چراغهای سیلآلود الایدی 100 واتی 9000 لومن برای فضای باز
| وات: | 30W/50W/100W/150W/200W |
|---|---|
| CCT: | 2700-6500 هزار |
| طول عمر کاری: | 50000 ساعت |
KCD Outdoor LED Flood Light IP65 Industrial Die Cast Aluminium مقاوم در برابر حرارت بالا 100 وات
| تایپ کنید: | چراغ سیل LED در فضای باز |
|---|---|
| تراشه: | SMD2835 |
| مواد: | آلومینیوم + شیشه خو |
KCD Mini Long Distance 20w 50w 100w Motion Sensor RGB SMD طراحی جدید IP66 بازتاب دهنده بیرونی LED نور سیلاب با ایست
| نام محصول: | چراغ سیل ال ای دی |
|---|---|
| طول عمر: | 35000 ساعت |
| THD: | <12% |
راه دور 20W 30W 50W 100W ساخت و ساز سیل نور قیمت عمده فروشی همه در یک چراغ سیل منجر شده است
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| درجه IP: | IP65 ضد آب |
| رنگ: | نقره اي |
IP65 ضد آب یکپارچه 300 وات چراغ خیابان خورشیدی در فضای باز
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
50000 Lumen Controller جداگانه 200 وات چراغ خیابان خورشیدی
| خدمات راه حل های روشنایی: | نصب پروژه |
|---|---|
| منبع نور: | رهبری |
| ولتاژ ورودی (V): | AC220-240V |
چراغ فاضلاب LED 100W برای کمپینگ پیاده روی ماهیگیری در سیاه
| مواد: | آلومینیوم + کامپیوتر |
|---|---|
| توصیه میشود استفاده کنید: | انبارها، صنعتی، خرده فروشی |
| زاویه دید: | 90 |

